SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Yeni Dublaj Diziler ve Vizyona Girecek Bomba Bir Film

Ads 27 Ekim, 10:06'de eklendi

vampirrrrrYabancı dizi konusunda çoğu arkadaşımız ne izleyeceğinde kararsızdır. Zevkler renkler tartışılmaz lakin bizlerin size ufak nacizane önerileri olacak. Popüler diziler gün geçtikeç artıyor ve birçok dizinin artık talep doğrultusunda türkçe dublajı yayınlanmaya başladı. Dublajı çekilen diziler arasına hergün yenileri ekleniyor. Bizlerde size öneride bulunalım dedik.

İlk olarak the vampire diaries türkçe dublaj izlemeniz için ilk sezonuyla yayına başladı. Dizi konusuna kısaca değinecek olursak 160 yaşını aşkın bir vampirin günlüğündedn yola çıkılarak yapılan dizide stefan salvatore vampirinin hikayesi aşkı ve sürekli bir aksiyon izleyeceksiniz. Dizide vampirlerin yanı sıra kurt adamlar ve cadılarda var. Bunlar ara ara savaşacaklar ve gerçekten bir izleyen olarak tavsiye ediyoruz.

Diğer dizimizde Supernatural türkçe dublaj izlemeniz için sitemizde yerini alıyor. Dizimiz efsanedir 12. sezonda şuanda ve ilk sezondan itibaren dublaj olarak yayınlanmaya başlıyor. Dizi konusundan kısaca bahsedecek olursak eğer sam ve dean kardeşler doğaüstü varlıkları yakalamak için uğraş verecekler. Onlar küçükken anneleri doğaüstü bir varlık tarafından öldürülür ve babalarıda onları avcı olarak yetiştirir.

Son olarakta sizlere vizyona yeni girecek olan john wick 2 izlemeniz için ilk fragman gelmiş. Gerçekten etkileyici bir yapıma imza atmışlar ve aksiyon ilk  filmden daha fazla gibi görünüyor. Daha fazla sözü uzatmayalım dizileri takip edebilir ve filmin fragmanını izleyip ilk gelişmeleri siz öğrenebilirsiinz.

Yeni Dublaj Diziler ve Vizyona Girecek Bomba Bir Film
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.