SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Youtube’dan Para Kazanmak Kolaylaşıyor

Sosyal Medya 7 Nisan, 12:43'de eklendi

youtubeDünyanın en çok ziyaret edilen video sitelerinden Youtube’da para kazanmak artık kolay. Şu anda Türkiye’de Youtube’dan para kazanmak aktif olmasa da youtube ayarlarından ülkenizi değiştirerek yüklediğiniz videolardan para kazanmanız mümkün oluyor. Yüklediğiniz videolar izlendikçe sizde para kazanacaksınız. Google adsense hesabınızla youtube adsense hesabınızı birleştiriyorsunuz ve çıkan adsense reklamlarına videoyu izleyenler tıklayınca para kazanabiliyorsunuz. Youtube a adsense hesabı ekleme adsense nedir gibi konuları internette bulmanız mümkün.

Sürekli olarak başınız ağrımadan para kazanmak istiyorsanız kendi videolarınızı yüklemeniz şart. Şu an youtube kazanç Türkiye’ye yasal olarak aktif olmadığından açacağınız hesap yurt dışında yaşayan bir tanıdığınız üzerine olursa daha sağlıklı olur. Siz çektiğiniz videoları yollarsınız hesap sahibi de bulunduğu ülkeden videoları yükleyebilir. Çektiğiniz videolar legal olduğu zaman sabah kalktığınızda hesabınızın kapatılması gibi bir korkuyla bilgisayar başına korkulu bir şekilde geçmeyip banlanmazsınız. Ev hanımıysanız eğer 3-4 dakikalık yemek tarifleri veren videolar çekip yükleyebilirsiniz Youtube’a. Video da yüzünüzün görünmesi gerekmiyor zaten. Sadece yemeği anlatsanız bile kafi. Bu yüzde yüz size ait olan bir videodur ve ömür boyu size para kazandırabilir. Videoyu ilk yükleyen siz olduğunuz için, birisi sizin videonuzu youtube a tekrar yüklerse isterseniz onun videosunu şikayet edip kaldırtabileceksiniz.

Sürekli kazanmak istiyorsanız size ait videolar olmalı ki hesabım banlandı gibi sorunlar ile karşılaşmayın.

Eğer ki elinizde global olan komik ya da ilginç bir video olduğunu düşünmekte iseniz bunu youtube a yükledikten sonra biraz da para harcayarak sosyal medyada hızlıca yayılmasını sağlamalısınız. Youtube bu videoyu trend videolar arasında gösterirse ve ana sayfasına koyarsa 1 hafta içinde milyonlara ulaşabilir ve ulaşılan milyonlar size 1000 dolar gibi bir videodan kazanç sağlatabilir.

Şuanda Türkiye’ye açılmadı Youtube’ın reklamları ancak webmasterlar Youtube’dan para kazanmaya ciddi şekilde başladı. Sizde acele edin.

Youtube’dan Para Kazanmak Kolaylaşıyor
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

youtube'dan para kazanmak 18 Nisan 2013

%99 benzer olunca içerik kopya olmadımı hocam 🙂 Bari linkleri kaldırmasaydınız. giriş cümlesi ayrı olunca emeğe saygısızlık olmuyorsa eğer amenna. Sizden beklemezdim

admin 28 Nisan 2013

Çok afedersin orjinal metni görebilirmiyim ? Makaleleri makalecim yazıyor copy paste içerik yazacak birisi değil. Linki bekliyorum…