Hakkında

Hakkımda sayfama hoşgeldin 🙂 Kısa ve öz sizleri yormadan kendimden biraz bahsedeyim. Ülkenin en çok ziyaret edilen bloglarından biri olarak yayın hayatına devam etmekteyiz. Burada siyasi ve dini hiçbir konudan bahsedilmeyecek öncelikle bunu belirtelim.

80li yılların ortalarında Edirne’de doğup, ilköğrenim orta ve liseyi doğruğum şehirde tamamladım. Üniversiteyede Trakya Üniversitesinde başlayıp birçok üniversitede gezip görüp tamamladım. Radyo tv ve sinema bitirip yanına yazılım mühendisliği ayrıca okuyorum. Okumanın yaşı yoktur dimi 🙂 Şuanda yazılım ve reklamcılık üzerine bir şirketi yönetiyorum.

Hobi olarak genellikle seyahat etmeyi sever, eski profesyonel güreşçi olarak şuanda fitness ve yüzme yaparım. Aksiyon ve romantik film izlemeye bayılır ayrıca tam bir yabancı dizi tutkunuyumdur ama hiç eleştiri yapamam, iyi yada kötü der geçerim. 🙂

Mesleki olarak tecrübelerimde; uzun yıllar arama motoru optimizasyonu hizmeti verdim, 2015 yılından itibaren kendi işimde çalışıyor ve sadece kendime hizmet veriyorum. Orta seviye php biliyor, şifreleme konularına hakim ve reklamcılık alanındada gayet iyi seviyede çalışıyorum.

Blog’da sizlere hemen her alanda, gezi, seyahat, içerik, komedi, hayat, aklınıza gelecek her telden paylaşım yapacağım. Benden şimdilik bukadar.

Sosyal medya hesabım : https://www.instagram.com/diegoertan/

Kendinize iyi bakın :))