SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Amiral gemi HTC Desire 626

Teknoloji 8 Mart, 06:44'de eklendi

Amiral gemi bir telefon olan HTC Desire 626’nin incelenmesinin ardından ortaya çıkan özelliklerini açıklayacağız.

HTC’nin en güvendiği telefonların başında gelen HTC Desire 626’nın tasarımı ile başlamakta fayda var. Standart HTC modellerinin hemen hemen hepsinde aynı olan bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Akra kamerasın 13 megapiksel ile oldukça başarılı bir telefon. Ancak burada en çok dikkat çeken detayların başında kullandığı flaş geliyor. HTC Desire 626 modelinde oldukça kuvvetli bir led flaş kullandı. Sağ tarafta ses açma ve tuş kilidi kapatma düğmesi bulunuyor. Kulakta konuşurken oldukça uygun bir boyuta hakim. Sim kart var Micro SD modelini sol tarafa tek yuvaya koymuşlardır. 2 terebayt micro SD kart desteği bulunuyor. Ön yüzeyinde selfi kamerası bulunuyor.

HTC Desire 626’nın teknik özellikleri

B u telefonda Sinepdragon 410 2 GB RAM bulunuyor. 16 GB belleği bulunuyor.Bataryası olarak 2000mAh gücünde bir batarya ömrüne sahip ve bu durum kullanıcıların üzülmesine neden oluyor. Bu telefonu kullananların yaşadığı en büyük sorun olarak bataryası gelmektedir. 5 inc ekranı bulunuyor. Android 5.1 kullanıyor.

Telefonun arka kamerası oldukça başarılı sayılabilir ancak ön kamerasında zayıf kalan bir kamera mevcut. 5 megapiksel bulunan bir kamera HTC Desire 626 için oldukça düşük bir görüntü kalitesi veriyor. Arka kamerası ise yinede başarılı sayılabilecek cinsten.

Amiral gemi HTC Desire 626
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.