Galaxy Mega Türkiye’de Satışa Çıkacak

0

samsung-galaxy-megaSamsung’un dev ekranlı modeli olan Galaxy Mega, ülkemizde de satışa çıkmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonun çok daha rahat taşınabilir özelliğini bir tablette kullanan Samsung, aynı zamanda geniş ekran deneyimi sunduğu mükemmel Galaxy Mega’yı sevenleri ile buluşturacak. Samsung Galaxy Mega Türkiye satış fiyatı ile ilgili açıklama ise yapılmadı.

Samsung Galaxy serisinin en yeni üyesi konumunda bulunan Mega, 6.3 inçlik HD ekran bulunduruyor. Bu ekran sayesinde optimum okuma ve tek elle kontrol özellikleri, bu tabletin oldukça fazla sevilmesine neden oldu. Cebe rahat bir şekilde girebilen ürün, ultra incelik ve pratik kullanım olanağı da sağlıyor. Çoklu pencere ve uygulamalar içerisinde çoklu fonksiyon nitelikleri ile akıllı telefon rahatlığını da sunmuş oluyor. Samsung IT & Mobil İletişim Bölümü CEO’su olan JK Shin yaptığı açıklamada, Çok daha büyük bir ekranla multimedya ve internette gezintinin öneminin farkında olduklarını ve bunun için de gerekli olan büyük ekrandan yararlandıklarını ifade etti.

Samsung’un kaliteli ürün yelpazesini geliştiriyor olmasından duyduğu mutluluğu da paylaşan Shin, yüksek kalitenin uygun fiyata satılması ilkesini korudukları vurgusunu da yaptı. Samsung Galaxy Mega, internette gezinti yaparken alınan keyfi de maksimuma çıkarmış oluyor. Bir tablet için oldukça iyi bir ekrana sahip olan bu ürün, video izleme ve SNS şeklinde uygulamalarda da oldukça zevkli bir deneyim fırsatı yaşatıyor. Hafifliği ve inceliği ile oldukça kullanışlı bir model olan Samsung Galaxy Mega, rahat bir mobil telefon şansı da sunuyor. Samsung’un piyasadaki ürün çeşitliliği, rakipleri ile arasındaki farkın açılmasına nende oluyor. Bazı Apple yöneticileri tarafından ürün çeşitliliği hakkındaki görüşler, bu dev şirketin de aynı stratejiyi izlemesi gerektiğini ortaya koyuyor. Yakın zamanda iki dev şirket arasındaki savaşın çok daha çetin geçmesi bekleniyor.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.