Salyangoz Kremi Kullananlar

0

Salyangoz kremi, dünden bugüne özellikle kadınların kullandığı kremlerden biridir. Sivilce izlerini gidermeden tutun kırışıklıkları yok ederek gençleştirmeye kadar pek çok etkisi vardır. İçeriğine baktığımızda salyangoz özü ve çeşitli yağlar bulunmaktadır.

Salyangoz kreminin hikayesine değinmek gerekirse salyangoz çiftliğinde çalışan işçilerin yaralarının daha çabuk iyileşmesi sonucunda salyangozları incelerler. Kırılan kabuklarını saniyeler içerisinde onaran salyangozlar, bilim adamları ve kozmetikçiler için büyük bir fikir yaratır. Kendi kabuğunu saniyeler içinde yenileyen bu hayvanların özü, insanlarda da yenileme yapabilecektir. Bu sayede yara izleri ve cilt yenileme işlemi binlerce dolar harcamadan da kolayca gerçekleşebilecektir.

SALYANGOZ KREMİNİN FAYDALARI

1- Sivilce ve sivilce izlerini temizler.

2- Cildi soyarak yara izlerinin çabuk iyileşmesini sağlar.

3- Vücuttaki yanıkları kolayca yeni deri ile değiştirerek kusursuz bir görünüm oluşturur.

4- En ciddi cilt lekelerini bile önler.

5- Ölü hücreleri canlandırır. Bu sayede cilt kırışıklığı önlenmiş olur.

6- Cildi ve gözenekleri sıkılaştırır. Bu sayede cilt daha canlı durur.

7- Salyangoz özlü krem düzenli bir kullanım sonucunda doğum lekelerini bile giderebilmektedir.

8- Güneş lekeleri ve çilleri de yok edebilen yapıya sahiptir.

KULLANANLAR NE DİYOR?

Salyangoz kremi kullananlar genel itibari ile sonuçtan memnun kalıyor. Alınan kremin markası ve kalitesi de değiştiği için kullanıcıdan kullanıcıya değişik yorumlar alınıyor. Piyasa değeri 40-80 TL olarak değişen bu kremi bilinmeyen bir markadan 10 TL’ye alanların söylenilen etkileri görmesi tabii ki çok düşük bir ihtimal. Bunlar dışında iyi bir salyangoz kremi alıp kullananlar sonuçtan çok memnun. Kullanmakla kalmıyor, çevrelerine de tavsiye ediyorlar. Mucize gibi her derdin devası bir krem olarak adlandırılan kremin satış oranı her geçen gün artıyor.

NOT: Kremi sipariş ettiğiniz yerlere dikkat ediniz. Salyangoz kreminin dilden dile dolaşması sonucu dolandırıcısı da artmış durumda. Cilt sağlığınız için satın aldığınız yerin güvenilirliğinden emin olunuz.

 


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.