The Flash Türkçe Dublaj

0

theflashbannerEvvvet yine yepyeni dizilerler karşınızdayız. Bugünse sizlere the flash türkçe dublaj dizimizden bahsedeceğiz. Dizimiz 3. sezonunda olan hız tutkunu bir gencin etrafında dönüyor. Dizide Bary kahramanımız parçacık hızlandırıcısı deneyi esnasında olan patlamadan etkilenerek koşucu gücü kazanmasını sağlıyor. Bu sayede çok hızlı koşabiliyor saatte 3 – 4 bin km hıza ulaşabiliyor. Tabi bu parçacık hızlandırıcı deneyinden sonra patlamadan birçok insan etkilenip güçler kazanıyor. Bu güçleri kötüye kullananlar ile savaşmak içinde ekip olmakzorundalar. Mecburen güzel bir ekip kuruluyor ve maceradan maceraya yolculuk edeceksiniz.

Diğer dizimizde gotham türkçe dublaj olarak sitemizde yerini almış durumda. Bu dizimizde şuanda 3. sezonunda devam ediyor ve bizlerde tüm diziler gibi haftalık olarak bu dizileri size sunuyoruz. Dizi konusundan daha önceb ahsetmiştik ama yine hatırlamak siteyenler içni dedektif gordon’un gotham şehrinde psikopatlarla mücadelesine konuk oluyorsunuz. Batman gelmeden önce şehrin son hali, suçluların cirit atması ve polisleri hiçe sayarak yaşayan yüzlerce suçlu. Hepsi ile mücadele eden kahraman dedektifimiz.

Üçüncü ve son dizimizde legends of tomorrow türkçe dublaj olarak karşınızda. Bu dizimizdede 2100 lü yıllarda dünyanın anasını ağlatan bir adamın katliamlarını önlemek üzere kahramanlarımızın zamanda yapacakları yolculukları göreceğiz. Bu yolculuklarda birçok suçlu yokedilecek, zamanda geriye giderek ölümsüz olan lanet adamı öldürüp geleceği kurtarmak için kahramanlarımız oldukça mücadele vereceklerdir.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.