Shooter 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yayın Tarihi?

1

Yabancı dizi sektörünün her geçen gün büyüdüğü şu günlerde, yapımcı kanallar da dizilerin izleyici kitlesine göre seçimlerini yapıp, yapıtların devam edip etmemesine karar veriyorlar. Bakıldığında, USA kanalı yeni dizilerinden bir tanesi olan Shooter’a dair pek çok spekülasyon mevcut ancak bunların hangisi doğru, hangisi yanlış; pek bilinmiyor. Türkiye’de epey izlenen ve tüm dünyada en çok izlenen diziler arasında yer alan Shooter; IMDB üzerinde 7.7 puanla yer alıyor ve epey kaliteli bir senaryoya da sahip. Peki, Shooter’ın 2. Sezonu için USA onay verdi mi? Yahut, yakın zamanda bir onay verecek mi? Adresimiz yabancı dizi izle olarak güncellenmiştir.

Shooter 2. Sezon Onayı Aldı mı?

Haberler güzel. Aslına bakarsanız, USA kanalının böyle bir diziyi iptal etmemesine de kesin gözüyle bakılıyordu ancak geçtiğimiz günlerde resmi olarak Shooter 2. Sezon onayı geldi. İzleyiciler, bu haberle şüphe yok ki oldukça rahatladı. Aksiyon ve savaş etmenlerini içine almasına rağmen, bu temaları psikoloji ile harmanlayan Shooter’da; keskin bir nişancı olarak görevini sürdüren Bob Lee Swagger’ın hayatını izlemekteyiz. Gerçek tarihten alıntı olan bu dizide; Vietnam savaşından esintiler ve tarihten pek çok önemli alıntı da göreceğiz.

Kısaca, hem tarihten kurgulanmış hem de gerçek yaşam hikayelerini içine alarak harmanlayan bir dizi peşindeyseniz, Shooter’ı tarafınıza kesinlikle önerebiliriz.

Shooter 2. Sezon Tarihi

Dizi, USA tarafından 2. Sezon onayının verilmesine rağmen henüz kesin bir bilgi ve tarihle karşımıza çıkamadı. Baktığımızda, çekimlerinin devam ettiği bilinen ikinci sezona dair; pek çok argüman ve spekülasyon yapılmaya devam ediyor. Eleştiriler, şüphe yok ki dozunda ancak Vietnam Savaşı’nı anlattığı gerekçesi ile diziyi taşlayan pek çok insan da yok değil. Kısaca, Shooter 2. Sezon tarihi için tahminlerimiz Ekim ayı yönünde ancak kesin bir haber gelince bu konuyu güncelleyeceğimizi de ek olarak belirtelim. Shooter izlemek için linkten sitemizi ziyaret edebilrisiniz.


Bunlarda ilginizi çekebilir
1 Yorum var
  1. Recep

    Dostum fragmanı yada eski bölümleri nerden izleyebilirim?

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.