Reeder P11 İnceleme

0

Akıllı cihaz sektörü, gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Bunun yanında, markalar da fazlalaşmaya ve kendilerini farklı alanlarda tanıtmaya çalışıyorlar. Son olarak, geçtiğimiz yıl akıllı telefonlarıyla, tasarım bazında sükse yapmaya çalışan Reeder’ın 2017 yılına dair yepyeni modeli P11 de geldi. Baktığımızda, çok şık bir tasarımı bulunan Reeder P11 modelinin ayrıca kamerası da kaliteli denebilecek kapasitede. Hem şık tasarımlı, hem başarılı bir kamerası bulunan bu akıllı cihazı biraz daha yakından incelediğimizde, elbette olumsuz yönlere rastlıyoruz ancak biz önce, olumlu taraflardan başlamaya gayret edelim.

Başarılı İşlemci, İdeal Ekran

Mediatek markası altında bir yonga seti ve işlemciye sahip olan Reeder P11, MTK 6753 setini kullanarak oluşturulmuş. Reeder P11 modelinde ayrıca, yonga setine destek olarak 3 GB Ram ve iyi bir grafik işlemcisi bulunuyor. Bu detaylara göz attığımızda, yüksek performanslı oyunları, rahat bir biçimde oynayabileceğinizi görebiliyoruz ancak telefonun boyutu “ideal ekran” seviyesinde. Öyle pek de oyun oynamaya elverişli bir boyutu yok. Sadece 5.2 inç büyüklüğünde olan ekran, IPS teknolojisini kullanıyor ve bu yönden batarya tasarrufunu epey sağlayabileceğini söyleyebiliriz ancak oyun deneyimi konusunda işlemci / ekran orantısı, söylediğimiz üzere biraz sıkıntılı.

13 Megapiksel Kamera

Reeder P11 özelliklerine bakıldığında, yine dikkatleri çeken bir diğer detay kamera tarafında karşımıza çıkıyor. 13 Megapiksellik arka kamerası içerisinde pek çok özelliği barındıran Reeder markası, ön tarafta da 8 Megapiksel değerinde bir selfie kamerası bulundurmuş.  İki kameranın da çekim kalitesinin başarılı olduğu düşünülüyor.

Parmak İzi Okuyucu

Ayrıca, telefonda pek çok orta halli amiral gemisinde bulunmayan, parmak izi okuyucu sensörü de mevcut ve bu sensörle, telefonunuzu çok daha güvenli hale getirebilmeniz, bilgilerinizi koruyabilmeniz mümkün kılınıyor.

Reeder P11 Fiyatı

Reeder P11, şu günlerde herhangi bir teknoloji mağazasında rahatlıkla bulunabilir ve fiyatı sadece 1299 TL. Orta sınıfta yer alan bir amiral gemisine göre, özelliklerinin çok iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Siz de, ucuz ancak kaliteli; fiyat / performans açısından başarılı bir telefon arıyorsanız; Android Marsmallow işletim sistemiyle gelen Reeder P11’i deneyebilirsiniz.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.