Türkiye’de Orta Seviye Telefon Fiyatları

0

Bugün sizlere piyasalarda 1500 TL ile 2000 Bin TL arasında alabileceğiniz en uygun telefonlar hakkında bilgi vereceğiz. Özellikle piyasada bu fiyat aralıklarında birçok telefon bulmak mümkün ancak biz sizler için bu fiyatlarda alabileceğiniz en kaliteli telefonları araştıracağız.

Yeni Amiral gemi telefonların özellikle Nisan – Mayıs aylarında çıkacak olmasından dolayı telefon alırken bu ayları beklemek daha etkili olacaktır. Bu yüzden telefon alma konusunda aceleniz yoksa biraz daha beklemenizi öneriyoruz.

iPhone 5 S 1.499 TL’ye bulabileceğiniz bir telefon olan iPhone 5 S almak için şuan piyasada bulunan en kaliteli telefonların başında geliyor. iPhone’un dez avantajı konumunda bu telefonun bataryası olarak çok kötü bir performans sergiliyor. Bu yüzden iPhone 5 S’in eski yönü sadece bataryası olarak göze çarpmaktadır.

Galaxy A5

Samsung’un orta seviye telefonu olan bu telefon için 1600 TL civarında bir ücret ödemeniz gerekecek. Oyun bakımından alacaksınız bu telefon iPhone’a göre yetersiz olacak bir telefondur. Ama diğer tüm özelliklerde iPhone 5 S ‘i geçtiğiniz söyleyelim. Kamera özelliği bakımından oldukça başarılı bir telefon olarak karşımıza çıkıyor.

Sony Xperia Z 5 Compact

Sony’in son yıllarda büyük gelişme gösterdiği telefonların başında gelen Sony Xperia Z 5 Compact bu fiyat aralığında alabileceğiniz en güzel telefonlardan birisi. Şuan fiyatı 1.699 TL ile son derece uygun bir fiyat olarak müşterilerini bekliyor.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.