Vestel Venüs V3 Hakkında Merak Edilenler

0

Telefonların hayatımızın en önemli parçaları olmasından sonra Venüs yeni telefonu olan Venüs V3 ile kullanıcıların karşısına çıktı. Özellikle son yıllarda bir çok markanın pazara girmesinden sonra ve rekabet piyasasının artmasından sonra Venüs V3 bu konuda bir amiral gemi olma özelliği taşıyacak gibi duruyor. Bu konuda bugün sizler için Venüs V3’e bir bakış yapacağız ve merak ettiğiniz bütün konuları burada ele alacağız.

Vestel’in en yeni nesil telefonlarını sizlerle birlikte inceleyelim.

Vestel Venüs Venüs modeli ilk piyasa çıktığı zaman ilk başlarda pek piyasalarda tutunamadı . Venüs V3’ün özellikleri ile başlayalım.

Tasarım konusunda 5.5 ınc bir tasarımı bulunan telefonda en çarpıcı detay ise telefon alt taraflarının iPhone’lara oldukça fazla benzemesi. Bu konuda kullanıcılar tarafından oldukça büyük eleştiri lan Vestel bundan sonra nasıl bir yol izleyecek merak konusu. Yan taraflarında escord Bursa ise ses açma ve kapama tuşlarının yanında açma kapama tuşu bulunuyor. Venüs V3’ün arka kapağı açılmıyor. 32 GB depolama alanı mevcuttur. Venüz yazısı ise kabartmalı olarak kullanıcıya sunuluyor.

Venüs V3 kamera olarak Sony sensörü kullanmaya başladı. Arka kamera 13 megapiksel bulunuyor. Sinepdragon 615 işletim sistemi kullanıyor. Sıkıntı çıkartacak bir tarzda işlemci değil. Özellikle oyun olarak oldukça başarılı bir sistem bulunuyor. RAM konusunda 2 GB RAM bulunmaktadır. Amiral gemi için 2 GB RAM oldukça düşük bir malzeme .


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.