2016’nın En İyi 5 Telefonunu Sizler İçin İnceledik

0

2016 yılına girdiğimiz şu günlerde en çok merak edilen telefonların başında gelen 5 amiral gemisi olan telefonu sizler için inceleyeceğiz. Son yıllarda artan teknolojinin gösterdiği başarılı performans ile gelişen modellerini ele alacağız ve bu konuda fikir sahibi olmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

LG 5

Firmanın Amiral gemisi olma başarısını gösteren telefon 4 GB RAM ile karşımıza çıkacak. Android 6.0 yüklenmiştir. Arka taraftaki ses açma kapa tuşları artık tarih olacak. LG 2’den beri olan bu özellik artık bu telefonda kullanılmayacak. Çift ana kamera ile gelmesi bekleniyor. Bu telefonun en büyük özelliğini ise ekranın devamlı olarak açık kalacak olması.

Samsung Galaxy S7

Amiral gemi bir telefonda Samsung Galaxy S7’nin bütün özellikleri artarak devam ediyor. Samsung Galaxy S7’nin satış rekorları kırması bekleniyor. S6’dan daha farklı özellikleri yükleyecek olması telefonun başarısını gözler önüne serecek.

Asus Zenfone 3

Zenfone 2 Dünya’nın ilk 4 GB ram özelliği bulunması sonrası gündeme gelecek olması meraklı bekleyişi artırdı. 5.5 İnc’lik ekranı ile gelecek olan telefonun bu seride RAM olarak ne kullanacağı merak konusu olmaya başladı.2 K çözünürlük ile kullanıcılar ile buluşacak.

Sony Xperia Z6

Amiral gemi bir telefon daha. Sony’nin Z serisinin son serisi olacak Z6 ile 4 K çözünürlük sunacak. SnapDragon 820 kullanılacak. Z6 ile 26 megapiksel çözünürlük elde edecek.

İphone 7

Merakla beklenen telefon olan İphone 7 insanların almak için sıralara girdiği telefonda en bütük beklenti çerçevesiz bir telefon tasarlıyorlar ve kulaklık girişi telefonda olmayacak.

 

 


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.