Acer Aspire Switch 10 E Laptop İncelemesi

0

Bir dünya devi olan Acer’in son çıkardığı birbirinden bağımsız modeli olan Acer Aspire Switch 10 E modeli hakkında çok detaylı bir inceleme yapacağız. Özellikle teknolojinin sunduğu nimetleri bize son derece başarılı bir şekilde yansıtan Acer’in son modeli Acer Aspire Switch 10 E hakkında detaylı bilgiler elde edeceğiz.

Acer Aspire Switch 10 E en önemli göze çarpan değişikliği rengi olarak dikkat çekiyor. Acer Aspire Switch 10 E çıkardığı bu modelde pembe, sarı, siyah, gri, turuncu gibi bir çok renk seçeneği sunuyor kullanıcılarına. Bunun yanı sıra Acer Aspire Switch 10 E’de sunulan en önemli özelliklerden bir tanesi de aynı zamanda tablet olarak kullanılması oluyor. Özellikle Acer Aspire Switch 10 E’de birbirinden ayrılan bu bilgisayar bu konuda çok farklı bir tarz ile karşınıza çıkıyor. Acer Aspire Switch 10 E’nin farklı bir özelliği de oldukça hafif ve ince bir tasarıma sahip olması.

Acer Aspire Switch 10 E Windows işletim sistemine sahip . Acer Aspire Switch 10 E ekran olarak 10.1inçlik bir ekrana sahip olan bilgisayarın en büyük handikabı ekranın küçük olarak karşımıza çıkması. Ancak bu bilgisayarı yani Acer Aspire Switch 10 E tablet olarak kullanmak mümkün . Acer Aspire Switch 10 E’de klavye kısmının arkasında bulunan vidaların renkleri alete biraz amatör hava katıyor.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.