Akıllı Saatlerden Olan Motorola Moto 360

0

Artan teknoloji ile birlikte son yılların en modası kol saatimiz. Cep telefonlarımızın cebimizde olmasına rağmen kontrol etmeye çalışan Motorola Moto 360 akıllı saatini sizlere tanıtmaya çalışacağız. Özellikle son yıllarda telefon piyasalarında oldukça sönük kalan Motorla bu yeni tasarı ile adından söz ettirme çabası içerisinde bulunuyor.

Motorola Moto 360 ilk çıkan akıllı bir saat. Motorola’nın çıkardığı ilk saat olan bu saat oldukça başarılı bir saat olarak karşımıza çıkıyor. İlk yuvarlak akıllı saat olan Motorola Moto 360 oldukça biraz daha kullanışlı. Motorola Moto 360’ın eksi tarafı ise sensörlerin biraz sıkıntı yaratması. 5 Eylül 2014 tarihinde çıktı ama ülkemizde satışı olmayan bir akıllı saat. Bu saatten sonra artık ülkemize gelmez gibi duruyor.

Motorola Moto 360’nın kutusunun içerisinden şarj etme aleti çıkıyor. Ancak en önemli özelliği ise kablosuz olarak şarj etme özelliğinin bulunması göze çarpıyor. Bu akıllı saatin en büyük özelliği ise biraz daha büyük olması. Küçük saat sevenlerin hoşlanmadığı bir durum. Motorola Moto 360’nın bir farklı özelliği ise 2 farklı kayış seçeneği sunması olarak karşımıza çıkıyor. Motorola Moto 360 kayışlarının birisi deri biriside metal olarak kullanıcıya sunuluyor. Darbelere karşı oldukça dayanıklı olan bu saatin suya İp 67 sertifikası bulunmaktadır. Bu özelliği yarım saat dayanıklı olduğu kanıtında . Ağırlığı 49 grmdır. Motorola Moto 360 512 mg RAM mevcuttur. Bluetoth 4.0 mevcut.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.