SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Android Uygulamalar

Android 31 Temmuz, 16:16'de eklendi

and-uygİşe yarar özellikte olan ve aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmenize de yardım eden uygulamalardan bazılarını sizler için seçtik. Android uyumlu olan bu dikkat çekici uygulamalar, akıllı telefonunuzda vakit geçirmek için birebir.

Fast Racing 3D

Fast Racing 3D oldukça eğlenceli bir yarış oyunu. Grafikler konusunda oldukça titiz davranılmış.

WeChat

Yine mesajlaşma ve sohbet gibi iki özelliği barındıran bir uygulama. Dünya geneline bakıldığında 300 milyonluk bir kullanıcı sayısı, gerekli referansı da vermiş oluyor. Ücretsiz şekilde kullanılabilen WeChat, tanımadığınız insanlarla sohbet için de yardımcı oluyor.

WhatsApp

Mobil dünyanın oldukça fazla kullanılan uygulamalarından bir tanesi de WhatsApp. 3G ile WiFi bağlantınızı kullanarak mesajlaşmanın yan ı sıra sesli not özelliği de bulunan bu uygulama, ilk yıl ücretsiz şekilde kullanıma sunuluyor.

Asistan B

Yalnızca konuşarak akıllı telefonunuzu kontrol edebildiğinizi bir düşünün. Bir android uygulaması olan Asistan B, tam anlamıyla adının hakkını veriyor.

Rocket Player

Müzik düşkünleri için özel olarak hazırlanan bu uygulama, kulaklıkların takılmasından hemen sonra faal hale geliyor. Dünyada 5 milyon kişi Rocket Player kullanıyor.

Flick Shoot

Spor oyunları sevenler için hazırlanmış özel bir uygulama. Serbest vuruş atarken, ne kadar gerçekçi bir simülasyonla bunu yapacağınızı hayal edin. İşte Flick Shoot.

Zello

Mobil şekilde yazışmanın yanı sıra, arkadaşlarınızla sohbet etmenize olanak sağlayan Zello, masaüstü uygulaması olarak da kullanılabiliyor. Mesajlaşma ve sesli sohbetin önemli bir uygulaması olarak dikkat çeken Zello, “bas konuş” özelliği ile de oldukça seviliyor.

Basketball Shoot

Basketball Shoot, basketbol sevenler için hazırlanan serbest atış oyunu. Burada bilinen fizik kurallarına olan benzerlik dikkat çekiyor.

QR Droid

Hem akıllı telefonlarda hem de tablet bilgisayarlarda QR kodları okuyabilen QR Droid oldukça kullanışlı bir uygulama.

 

Android Uygulamalar
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Mesut Zeytin 08 Ağustos 2013

com.tr  hayırlı olsun 🙂 

Ertan Dönmez 11 Ağustos 2013

Saolasın Mesutum (: