Android İçin En Yeni Uçak Oyunları Nelerdir?

0

Android telefonlar için saymak ile bitiremeyeceğimiz, binlerce oyunlar mevcut. Fakat her zaman en popüler olan tercih edilmektedir. Bunun için birçok oyunu eler, oynamak istemeyiz. Peki, bu kadar oyun oynarken hala en iyisiniz aramak ve bulamamak oldukça kötü bir duygu olsa gerek. Bu yüzden sizin için önereceğimiz uçak oyunlarından sadece bir kısmını paylaşacağız. Kesinlikle bu oyunları çok sevecek, hata bağımlı olarak sürekli oynama tutkusunu kendinizde hissedeceksiniz. Bazı basit uçak oyunları bile bizi alıp götürürken, bu yeni gelişmiş birden çok karakter özelliğini temsil eden, farklı font ve temalar ile en zengin renk uyumu ile gerçek bir uçak serüvenini yaşayacak, bu uygulama sayesinde, eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Android oyun uygulamaları çok fazla tercih edilmektedir. Bunun için her yeni sürüm ve değişik oyunlara, yüksek ölçütte heyecan ve aksiyon barındırıyor ise, bizde o potansiyelin derinliklerine inmeyi yeğleriz. Fakat her uçak oyunu eğlenceli olacak anlamına gelmiyor.

Bazen indirdiğimiz uçak oyunlarında of diye içerleriz. Gerçekten bizi yanıltan birçok oyun var öyle. Peki, Android için en yeni uçak oyunları hangileridir? Bunu öğrenmeniz için size sunacağım engin bilgilerimden yararlanmanızı tavsiye ediyorum. Öyleyse lütfen yazımızı okumaya devam edin.
Android İçin En Yeni Uçak Oyunları Hangileridir?

  • Ektreme Landings; En iyi uçak simülasyonları arasına giren, genelde en çok Android uygulamalarında kullanılan, gelişmiş bir oyun platformudur. Başarılı grafiği ve çok sayıda uçak profilleri ile,en iyi macera oyunudur. Gerçek bir uçuşu sayesinde, sizin o anı yaşamanıza vesile olan, çok amaçlı ve kapsamlı alan ve görüntüsü ile oyun hobinizi en zirvelere çıkartmaktadır. Extreme Landings 4.0 sadece akıllı telefonlar ve tabletlerde kullanılmaktadır.
    •    Sky Force 2014; Bu oyun, yılların uçak savaşı oyunlarından birisidir. Android 4.0 uygulaması ile sadece Android ve tabletlerde oynanır. Bu oyunu indire bilmeniz için akıllı telefon ya da tabletinizin özelliklerine uygun yapıda olması gerekir.
    •    Infınite Flight, bu da en iyi uçak oyunları arasına giren, iyi bir savaş oyunudur. Birçok uçak ile zorluklara karşı mücadele eden ve kişiyi kendine bağlayan aksiyon dolu, bölümlerden oluşmaktadır. Birebir, Ektreme landings, oyununa benzeyen, başarılı grafik ve renk uyumu ile zengin bir oyun görüntüsünü sağlamaktadır.
    •    Air Navy Fighters, çok başarılı bir oyun platformudur. Android 2.2 sürümü ile oynanan, eğlenceli bir oyundur. Android için en iyi uçak oyunlara sahip olmanız dileği ile.

 


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.