Apple TV incelemesi

0

Gelişen teknolojik aletlerin artık hayatımıza yerler tartışılmaz bir hal aldı. Bu sayede çok küçük aletler ile çok büyük iller yapma başarısı elde ediliyor. Apple’ın son çıkardığı bir televizyon aparatı olan bu apart ile bir çok kolaylık artık elinizin altında bulunuyor.

Apple TV dendiği zaman aklımıza televizyon sakın ama sakın gelmesin. Apple TV dediğimiz küçük bir kutudan ibaret. Apple TV’nin televizyona bağlanan bir apart olması bu konuda ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne seriyor. Apple tv air play özelliğini kullanan bir alet. Air play teknolojisi bilgisayarımızda bütün bilgiler kablosuz bir şekilde televizyonumuza aktarıyor. Wifi özelliği olan bir alet. Apple TV’nin üzerinde bir çok giriş bulunmakta. HDMI çıkışı, ses çıkışı ve güç girişi bulunuyor. Ayrıcı Ethernet girişi bulunmaktadır. A5 tek çekirdek bir işlemci kullanılmıştır.

Apple TV’yi bağlamak için yapmanız gereken tek şey Apple Tv’yi bilgisayar veya laptopa bağlamak. Bağladıktan sonra sol alt tarafta bir paylaşım butonu çıkıyor. Buna basarak görüntüyü istediğiniz televizyona yollamak artık sizin elinizde. Alt tarafta çıkan bir kutucuk ile film veya videolarınızı telefonlarınıza oynatma özelliği bulunan özellik. Apple TV hakkında en çok merak edilen ise oyun özelliğinin olup olmadığı. Apple TV bu konuda yine harikalar bursa elit escort yarattı ve oyunlarınızı bilgisayara veya televizyona yansıtabiliyor. Kablosuz bir şekilde oyun oynama özelliği sunan bu alet biraz olsun oyunlarda kasma yaratabilir.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.