Assassin’s Creed ve İntihar Timi: Gerçek Kötüler Karşınızda

0

Her hafta vizyona harika filmler geliyor ama önümüzdeki ay gelecek film bir başka güzel. Çoğunuz belkide onun oyunuyla kafayı yediniz, yeri geldi okuldan kaçıp o oyunu bitirmek içni uğraştınız ama gün gelip çatıyor ve beklenen filmimiz Assassin’s Creed çok yakında vizyonda. Filmin konusundan bahseedelim çünkü Assassin’s Creed izlemeniz çok yakında mümkün olacak.

Callum Lynch 15. yüzyılda İspanya’da yaşayan atası Aguilar’ın yaşadığı olayları, genetik kodun kilidini kırarak erişim sağlayarak kendi hafızasında canlı bir şekilde yaşayabilmektedir. Bu genç adam Suikastçiler olarak bilinen gizli bir toluluğun soyundan geldiğini öğrenir. Callum kazandığı becerilerle Templer isimli baskıcı bir organizasyon ile karşılaşır. Genç adam geçmişteki bilgi ve becerileri kullanarak Templer isimli bu organizasyonu yenmeye çalışacaktır. Ayrıca Assassin’s Creed Türkçe Dublaj izleme seçenğinide sitemize ekleyeceğiz.

Filmin senaryosunu Michael Lesslie yazmış bulunmakta. Yönetmeni ise Justin Kurzel. Filmin başrolünde Michael Fassbender suikastçıyı canlandırmakta. Filmde oynayan diğer isimler ise  Marion Cotillard, Brendan Gleeson, Khalid Abdalla, Jeremy Irons, Michael K. Williams.

Tabi bununlada bitmiyor. intihar timi gerçek kötüler izlemek isteyebilirsiniz. Filmin konusundan bahsedecek olursak eğer, Düşünün dünyanın en güçlü ve en tehlikeli takımını oluşturmak istiyorsunuz ne yapardınız? Hapiste olan güçlü ve tehlikeli kötü adamları toplayıp devletin emriyle birlikte onları en güçlü silahlarla donayıp gizemli bir suç örgütünü yok etmek için görevlendirilirler. Ama takımımız bunu başarabilecek midir? Ya da bu görev onları aslında yok etmek için yapılan bir hamlemidir izleyip göreceğiz.

Filmin Posteri ve Fragmanı Aşağıdadır.

assassin-creed


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.