Cerberus yazılım incelemesi

0

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte bir çok insan hırsızlık olayları ile karşı karşı kalıyor. Özellikle son yıllarda artan telefon fiyatlarının neredeyse bir araba parasına denk gelmesi bu konuda hırsızların iştahını kabartıyor. Cerberus son derece etkili olan bir hırsızlık programı olarak karşımıza çıkıyor.

Cerberus programı incelemesi

Uygulama ücretli bir uygulama. Ancak 7 günlük bir ücretsiz sürümü veriyor. Telefona kurduğunuz zaman sizden bir mail adresi isteyecek ve bu adrese gerekli olan tüm bilgileri yollayacak. Cerberus’un bu istediği mail adresi sonrası telefonunuzun çalınması durumunda gerekli olan bütün bilgileri sizlerle paylaşması için tasarlandı. Bu özellik sayesinde telefonunuzu ele geçiren kişinin resmi ve nerede olduğuna dair bütün bilgiler anında telefonunuza gelecek.

Lisans satın almak isteyen kullanıcılar bu programı 4.99 dolara alabilecekler. Uygulama Türkçe olduğu için size güzel bir fırsat sunuyor. Cerberus’un en güzel özelliği ise telefonunuza ayrı bir şifre koyarak programı gizlemek. Bu sayede şifreyi girmeden Cerberus’u kimse göremeyecek.

Otomatik resim yakalama seçeneği ile hırsızların şifreyi yanlış yazmasından sonra yanlış giren kişinin remini çekmekte ve anında mailinize atmaktadır. Mailinize hırısın bulunduğu konumu da atacak olan Cerberus bu konuda oldukça başarılı bir telefon. Bu yazılı bilgisayara bağladıktan sonra kurulum yapıyoruz ve telefonunuza mesaj yolabiliyorsunuz. Cerberus bu özelliği ile birlikte hırsızların korkulu belası olma başarısı gösteriyor.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.