Domain almak için en ideal adres!

0

İnternet dünyasında domain yani alan adları, internet dünyasına giriş için büyük bir önem taşımaktadır. Bulunmak istediğiniz sektöre yönelik alacağınız alan adları, internet sitenizin popüler olması ve aramalarda ön plana çıkması en çok dikkat edilmesi gereken noktaların başında gelmektedir. Bu nedenle, domain alırken, kaliteli domain firmalarını ve kaliteli alan adlarını tercih etmeniz yapabileceğiniz en iyi şey olacaktır. Hosting.com.tr, domain almak isteyenler için en ekonomik alan adlarını sunmasının yanında, birçok uzantıda alan adı satışı gerçekleştiren firmaların başında gelmektedir. Türkiye’nin en büyük alan adı satıcısı olan Hosting.com.tr, en güncel alan adlarının bulunduğu ve son derece uygun fiyatlarla müşterilerine sunumunun yapıldığı girişim olarak internet dünyasının önde gelen domain sağlayıcısıdır.

Com.tr uzantısı sadece 7.45 dolar!

İnternet siteniz için com.tr uzantılı bir alan adı arıyorsanız, yapmanız gereken tek şey, Hosting.com.tr ile iletişime geçerek istediğiniz alan adı için sorgulama yapmak olacaktır. Domain sorgulama bölümünden hızlı bir şekilde sorgulama yapabildiğiniz gibi, sorgulama ekranında boşta olan yani alınabilecek durumda olan alan adlarını rahatlıkla görebilirsiniz. Com.tr uzantısı için 7.45 dolardan başlayan fiyatlar, info.tr uzantısı için 4.95 dolardan başlayan fiyatlarla, en ekonomik alan adları Hosting.com.tr’de bulunmaktadır. İnternet dünyasında profesyonel şekilde iş yapan kişilerin tercih ettiği Hosting.com.tr, 7/24 teknik destek imkanı ve müşterilerine sunduğu kimlik gizleme, hızlı domain transferi gibi özelliklerle de alanında lider konumda bulunmaktadır.

İnternet sitenizin hosting ihtiyacı Hosting.com.tr’de!

Bir internet sitesinin beyni olarak gösterebileceğimiz ve olmazsa olmaz olan hostingler, siteye gelen kişilerin hızlı bir şekilde gezinti yapabilmesi, sayfaların hızlı açılabilmesi ve trafiklerin rahat bir şekilde gerçekleştirilmesi için en önemli nokta olmaktadır. Sadece bu konularda değil, içeriklerin depolanması ve resim yükleme gibi noktalarda da hostingler büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle, internet sitesi kurmak istiyorsanız, bir hosting almanız gerekmektedir. İlk defa internet sitesi kurmanız halinde, web hosting paketleri tam sizin ihtiyacınıza göre kampanyalandırılmıştır. 1 site için limitsiz disk alanı, limitsiz trafik ve limitsiz e-posta ihtiyacı, sadece ve sadece yıllık 19.95 dolar olmaktadır.

Bayi hosting paketi ile birden çok site tek hostinde!

Bayi hosting paketi ise, daha profesyonel bir şekilde internet dünyasında bulunanlar için en ideal kampanya olmaktadır. Farklı hosting firmalarında bulunan internet siteleri, oluşabilecek herhangi bir problemde birden fazla firma ile iletişime geçilmesi gerekmesinden dolayı, belirli bir dönem girişlere kapanabilmektedir. Fakat 10 site için 10 GB disk alanı sunan, 25 site için de 25 GB disk alanını müşterilerine sunan Hosting.com.tr, bayi hosting kampanyası ile sınırsız sayıdaki siteler için limitsiz trafik, limitsiz e-posta hizmeti, limitsiz database ve subdomain hizmetini en uygun fiyatlara vermektedir. Sınırsız sayıdaki internet sitesi için 100 GB disk alanı ile, onlarca site tek bir hostingde barınabilmektedir. Tek yapmanız gereken, Hosting.com.tr yetkilileri ile iletişime geçmek ve hemen bir hosting almak olacaktır.

 


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.