Tango Nedir Nerden ve Nasıl İndirilir

0

Sesli, görüntülü sohbet için Tango indir. Tango indir ile hemen hemen herkesin elinde bulunan akıllı telefonlarla görüntülü sohbet edebilir, sesli görüşmeler yapabilir, mesajlaşabilirsiniz.

Günümüzde hemen hemen herkesin elinde bir akıllı telefonu var. Bu akıllı telefonların büyük çoğunluğunu Android işletim sistemini kullanan General Mobile, Samsung, Asus gibi markaların telefonları oluşturuyor. İos işletim sistemini kullanan Apple ürünleri de akıllı telefon pazarının büyük bir bölümünü elinde tutuyor.

Tango’nun Avantajları Neler?

Tango indirdikten sonra artık sesli ve görüntülü sohbet için ücret ödemenize gerek kalmıyor. Sadece internet bağlantınız sayesinde telefon rehberinizdeki kişiler ile konuşabilir mesajlaşabilirsiniz. Çok gelişmiş bir uygulama olan Tango ile ücretsiz konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca Tango ile mesajlarınızda ses ve video da gönderebilirsiniz. Anlık olarak ses kaydı yapıp gönderebilme, video çekip gönderebilme gibi özellikleri ile rakiplerinden sıyrılan Tangonun bir başka özelliği de mesafelere göre yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.

Tangonun yerinizi tespit etme özelliğine izin verdiğinizde size en yakın kişileri gösterir ve bu kişilere mesaj atabilir arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

104440-tango uygulaması indir

Tango İndirme Nasıl Yapılır?

Tango uygulamasını indirmek için tango indir sitesine giriş yaptıktan sonra telefonunuza uygun olan sürümünü indirebilirsiniz. Site içinde uygulama hakkında detaylı bilgiler verilmiştir. Bu bilgiler ile uygulamayı kolaylıkla ve sorunsuz şekilde yükleyebilirsiniz. Android, ios ve diğer cihazlar için resimli anlatımlar ile desteklenmiş sitede kolaylıkla işlerinizi halledebilirsiniz.

Tango İndir iPhone

Tangoyu iPhone cihazlarında kullanabilirsiniz. İphone telefonunuza tangoyu indirmek için aşağıda adresini vediğimiz siteye giriş yapıktan sonra iPhone için tango indir menüsüne giriş yapıp uygulamayı iTunes üzerinden indirebilirsiniz.

Tango İndir Pc

Tango uygulamasını bilgisayarlarınıza indirme imkanı önceleri aktifti fakat sonradan bu özellik durduruldu. Yani şimdi bilgisayar için tango hizmeti kullanılmamaktadır.

Tangoyu Şimdi İndirmek İçin Buraya Tıkla

Tango Uygulaması İle Yeni Arkadaşlar Bulabilirsiniz

Tango uygulaması tüm cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır. Uygulamayı yükledikten sonra ister telefonu salla özelliği ile yakınınızdaki kişileri, isterseniz de arama özelliği ile size en yakın profili olan kişileri arayıp bulabilirsiniz. Ayrıca Tango sohbet odalarına katılarak buradaki kişilerle konuşabilirsiniz.

28 MB boyutlarında olan bu küçük uygulama ile yapabileceklerinizin sınırı yok. Uygulamanın oyun bölümüne girerek sıkıldığınız zamanlarda oyun da oynayabilirsiniz. Birçok uygulamanın özelliklerini barındıran bu ücretsiz uygulamayı hemen indirin.

104440-sesli ve videolu görüşme için tango indir


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.