Türk Telekom Avantajlı Konuşma Paketleri

0

Türk Telekom, yaptığı yenilik ve kampanyalar ile sıkça adından söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle birleşme sonrasında pek çok fırsat sunan ve internet, telefon ve televizyonu içine alacak derecede kampanyalar yapan Türk Telekom’un; daha güzel kampanyaları için çalışmalara başladığı da belirtilen haberler arasında. Mobil tarafta pek çok konuşma paketi fırsatı sunan Türk Telekom’un, bugün sunduğu konuşma paketlerini hep birlikte inceleyeceğiz. Detaylı olarak inceleyeceğimiz bu paketlere siz de web sitelerinden bakabilir ve takip edebilirsiniz. Türk Telekom’un artık tek bir web sitesinden üç hizmeti de -telefon, televizyon ve internet- yürüttüğünü çoğu insan bilmiyor. Siz de bunu bilmiyor iseniz, Türk Telekom web sitesine girip kontrollerinizi sağlayabilirsiniz, hem, size özel birkaç fırsat da sunuluyor.

İçim Rahat Kampanyası

Hem ev telefonu, hem evde internet, hem mobilde internet ister misiniz? Eminiz herkes ister. Bunun için ise pek çok insanın İçim Rahat tarifesine geçtiğini bilmekteyiz. Sadece 10 TL’ye, mobil faturalı bu pakette kalma taahhüdünüzü vererek 750 DK her yöne ve cepten 500 MB internet alabiliyorsunuz. Kampanya özellikle 5 Haziran’dan sonraki faturalı üyeleri kapsıyor, daha eski üyeler ise daha fazla ödeme yaparak aynı pakete sahip olabilmekteler.

Bol Kepçe 3 GB

24.02.2015 sonrasında Türk Telekomlu olan her müşteriye sunulabilecek bu tarifede, her şey bol keseden sunuluyor. Zira, günümüzde en çok kullanılan internet de bu yolla daha fazla gelebiliyor. Bol Kepçe 3 GB paketi ile birlikte, aylık 3 GB internet ile doya doya sörf yapabileceksiniz. Bir de 6 GB versiyonu olan bu paketi tıpkı Bol Kepçe 3 GB gibi talep edebilmeniz ve bunun için müşteri temsilciniz ile görüşmeniz yeterli.

Üçlü Avantaj 1 GB

Numaranızı Türk Telekom operatörüne taşıyarak, kolay bir şekilde Üçlü Avantaj paketine sahip olabilmeniz mümkün. Oldukça da kolay olan bu taşıma işleminde her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve her ay 1 GB cepten internete erişebilme şansınız var. Siz de, Türk Telekom kullanıcısı olmak istiyorsanız; evde internet aboneliğiniz de varsa aylık sadece 18 TL’ye bu pakete sahip olabilir ve doya doya üç keyfi de yaşayabilirsiniz.

 


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.