Instagram Fotoğrafları Nasıl İndirilir?

0

Instagram, son zamanların en fazla sükse yapan uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle, Facebook satın aldıktan sonra belli başlı özelliklerini geliştiren ve bir fotoğrafçılık uygulamasından daha çok bir sohbet uygulamasını da andıran Instagram’da, ürünler satılıyor, alış verişler yapılıyor ve harika bir reklam ağı oluşturulabiliyor. Bunlar, elbette Instagram’ın verdiği ödünlerle değil, sistemlerle yapılıyor ve Instagram’ın bunlar için belli başlı bir modülü mevcut değil. Sadece belli hesaplarla, belli takipçi sayılarına ulaşan insanlar dilediklerini yapabiliyorlar. Ve Bunlara genelde fenomen diye hitap ediliyor. Instagram üzerinden kişisel hesapların kullanımı da son zamanlarda epey fazla arttı. Özellikle, yeni filtreleri, güncellemeleri, sohbet kutusundan sonra devir değiştiren, tabiri caiz ise normal sosyal medyadan daha fazla kullanılan Instagram, artık şöhretinin doruklarında diyebiliriz rahatlıkla. Peki bundan sonra ne olacak? Bundan sonra büyük ihtimalle, Instagram tarafında daha yenilikçi ve üçüncü parti uygulamaları göreceğiz, örneğin geçtiğimiz günlerde Instagram kendisine özel üçüncü parti bir gif yapma uygulaması yayınladı. Bunlar gibi uygulamaların çeşitlendirilmesi sayesinde şöhretini ve kullanım oranını devam ettirmeyi amaçlayan Instagram’ın bundan başka çaresi de yok gibi görünüyor.

Instagram üzerinde, fotoğraf kaydetmek epey zor. Bu, gerek web adreslerinde gerekse mobil uygulamada maalesef böyle. Uygulama içinden herhangi bir fotoğrafı kaydedemediğiniz gibi bu kendi fotoğraflarınız olsa dahi imkansız hale gelebiliyor. Bu sebepten, üçüncü parti ve geliştiricilerin yaptığı uygulamalar mevcut. Bu uygulamaları kullanarak Instagram fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

Android Üzerinden Instagram Fotoğrafı İndirmek

Android üzerinde, pek çok uygulama sayesinde Instagram fotoğraflarınızı indirebilmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey Android Google Play Store’a Instagram Photo Downloader yazmak. Karşınıza, onlarca uygulama gelecektir ve sizler bunların birinden birini seçerek; tarafınıza en doğru uygulamayı indirebilir ve fotoğrafları da bu yol ile kolayca indirebilirsiniz.

Bilgisayar Üzerinden Instagram Fotoğrafı İndirmek

Bilgisayar üzerinden, tarayıcınızda “öğeyi incele” butonu ile fotoğraf indirmeniz mümkün ancak bu biraz uğraştırıcı olabiliyor. Bu yüzden, bilgisayarların bir nevi play store’u olan Google sayesinde, buna kolay bir çözüm bulmak mümkün. Online Instagram Photo Downloader sorgusunu google’a arattığınızda, yine karşınıza pek çok sonuç gelecektir ve bunlardan biri ile Instagram fotoğraflarını kolayca indirebilmeniz mümkündür.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.