Facebook hakkında bilinmeyen enteresan bilgiler

0

Mark Zuckkerberg’in Facebook’u birçok kişi tarafından sadece kullanılıyor. Burada önemli olan bir konu var Facebook aslında dipsiz bir Dünya misali. Çünkü Facebook üzerinde bir çok veriniz geçmişe yönelik olarak kayıt altına alınıyor ve uzun süre siz bilmeden kalabiliyor.

Facebook hakkında bilmediğiniz en önemli bilgi. Facebook’un neden mavi renkte olduğunu merak edenler belki olmuştur. Bunun en önemli neden rastgele oluşan bir tesadüf değil. Facebook’un kurucusu olan Zuckkerberg’in renk körü olmasından dolayı. Zuckkerber’in en net ve en parlak gördüğü rengin mavi olmasından dolayı bu renk Facebook’un ana rengi olarak kullanılmıştır.

Dünya üzerinde bir çok boşanmaya neden olan Facebook Amerika’da bulunan boşanmaların %20’sine neden oluyor. Bu yüzden Facebook kullanmak oldukça sakıncalı bir durum olarak ortaya çıkıyor.

Facebook yüzünden cinayet işlendiğini biliyor muydunuz ? Hem de bu cinayetin sebebi arkadaşlıktan çıkarılmaktan gelmektedir. Bu yüzden Amerika’da bunun yüzünden bir çok cinayet meydana gelmiştir.

Facebook hesabınızı kimin yöneteceğini ayarlamanız mümkün. Öldükten sonra Facebook hesabınızın kimin kullanacağına karar vermek sizin elinizde. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmanız sonrası Facebook’unuzu kimin izmir elit escort kullanacağına karar vermek sizin elinizde.

Facebook’un en büyük egosu kurucusu olan Mark Zuckkerberg’i kimsenin engelleyememesi oluyor. Mark Zuckkerberg bu konuda kendine özel yazdırdığı bir yazılım ile egosunu tatmin etmek zorunda kalıyor.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.