Facebook’un Canvas Özelliği Nedir?

0

Facebook her geçen gün, mobil üzerinde yeni uygulama özellikleri geliştirmektedir. Özellikle bu yakın zaman içinde ele almış olduğu canvas özelliği hakkında çok ses getirdiğinin sanırım bilincindesiniz. Bu özellik sayesinde reklam paylaşma olanağı bütün dünya da çığır oluşturuyor, böylece milyonlarca kullanıcı o reklamı görme özelliğini elde etmiş oluyor.

Reklam danışmanlığında marka olmuş ürünlerinizi en iyi departmanlarda ele alabilir, bu ürün kimliğini facebook’un canvas özelliğini kullanarak daha hızlı bir şekilde yaygınlaşmasını sağlaya bilirsiniz. Bu özellik, özellikle marka olmuş ürün ve firmalarda reklam amaçlı kullanılarak, kullanıcı kimliğini en üst zirvelere taşıma olanağını veriyor. Facebook canvas özelliği hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmayı yeğlerseniz, yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Facebook’un  Canvas Özelliği Neden kullanılmalıdır?

Normal şartlarda vermiş olduğunuz reklamların size pek bir yararı olmadığını düşünürsünüz. O kadar çok para yatırdığınız halde reklam kalitenizin düşük olması, sizin moralinizi en alt seviyelere düşürür.
Facebook’un Canvas özelliği, hızınızı ve kullanıcı artışınızı 10’a katlarken, marka olmuş ürünlerinizin dünya çapında da tanındığını görecek ve yaşam kalitenizin bu sayede daha iyi şartlarda gittiğini gözlemleyeceksiniz.
Özellikle İOS ve Android cihazlarında kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.
Facebook’ un canvas özelliğini kullanmak, son derece etkili ve işinizi daha başarılı yapma olanağını veriyor. Kısacası bu özellik, reklam kalitenizi daha iyi bir şekilde arttırmanızı sağlıyor.

 


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.