Faizsiz Kredi Veren Bankalar

0

faizsiz-kredi-veren-bankalarBanka müşterilerinin belki de en çok merak ettiği konuların başında gelen Faizsiz kredi veren bankalar hakkında müşterilerin merakını giderme konusunda araştırma yaptık. Sizlere bu konuda faiz almadan kredi veren bankaların uzun uzun listelerini açıklamak istedik ancak günümüzde faiz almadan kredi veren bankaların olmadığını açıklamak istiyoruz.

Özellikle bankaların en büyük gelir kapılarının başında gelen faiz oranları müşterilerinin ciddi paralar ödemesine neden olduğundan dolayı bu konuda bankaların faiz almadan kredi verme durumu bulunmamaktadır. Ancak bu konuda birkaç önemli detay olduğunu ve sizlere açıklamak istediğimizi belirtmek isterim.

Öncelikle bazı kurum ve kuruluşların anlaşmalı olduğu bankalardan özel müşterilerine faizsiz kredi adı altında kredi verdiğini biliyoruz. Ancak burada banka yine faiz almıyor gibi gözükse de müşterilerinden hayat sigortası ve diğer masraflar adı altında ücret alarak bu konuda müşterilerinden faiz gibi gözükmeyen paraları tahsis etmektedir.

Faizsiz kredi veren bankalar arasında özellikle MEB’in anlaşmalı olduğu bazı bankaların çalışanlarına özel sunduğu kredi oranlarından haberdar olmak için MEB’de çalışan bir yakın arkadaşınızın veya akrabanızın bulunması gerekmektedir.

Sizlere diğer Faizsiz kredi veren bankalar arasında bilgi vermek istediğim konuda özelikle araç alacak müşterileri yakından ilgilendirmektedir. Burada bankalardan daha çok araç firmalarının sıfır araç alacak olan müşterilerine sunduğu sıfır faizli kredi türlerinin bulunması müşterilerin en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Özellikle sizlerin bu konuda yapması gereken faizsiz kredi veren firmaların günce haberlerini yakından takip etmek olacaktır. Kredi adı altında verilen bu paranın özellikle çok yüksek rakamlar olmaması ancak yinede faiz olmadan en fazla 36 aya kadar vadeli olması müşterilerin dikkatini çeken bir detay olacaktır. İşte son zamanlarda merak edilen soruların başında gelen Faizsiz kredi veren bankalar hakkında kullanıcıların bilmeleri gereken detaylar.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.