Galaxy Ace 3’ten Resmi Tanıtım

0

galaxy-ace-3Galaxy Ace 3 modelinin görselinin dün itibariyle internete sızması üzerine dünyanın en büyük 2 akıllı telefon üreticisinden birisi olan Samsung tarafından bu serinin resmi tanıtımı da yapılmış oldu. Tanıtımla beraber, bugüne kadar bu telefonun özellikleri ile sızdırılan ilgili bilgilerin de doğru olduğu anlaşılmış oldu. TFT ekran sahibi olan model, 4 inçlik 800*480 piksel çözünürlüğe sahip durumda. Arka kamerası 5MP çözünürlük özelliği ile donatılmış durumda. Android 4.2 işletim sistemi kullanılan bu telefon, 64 GB’a kadar microSD desteği veriyor. WiFi, WiFi Direct, Bluetooth ve 1GB RAM özelliği bulunan model, 2 farklı versiyona ayrılmış durumda. Model 3G ve LTE iki farklı konsept olarak dikkat çekiyor.

3G versiyonu genel manada değerlendirildiğinde, çift çekirdekli ve 1GHZsaat hızında işlemciden oluştuğu görülüyor. 9.8 mm kalınlıkla imal edilen bu telefon, 4GB depolama alanına sahip durumda. 1500mAh batarya bulunduruyor.

LTE versiyonu incelendiğinde ise çift çekirdekli ve 1.2 GHZ saat hızında çalışan bir işlemci görülüyor. 8 GB depolama alanı ile üretilen bu versiyonda, 1800mAh batarya mevcut durumda. 10mm kalınlık özellikli model, diğer özellikleri ile de 3G versiyonundan ayrılıyor. Çok daha gelişmiş bir versiyon olan LTE, meraklıları tarafından çok daha fazla ilgi çekeceğe benziyor.

S Travel, S Translator, Sound&Shot, Kolay Mod, S Voice, Akıllı Bekleme, Pop up Oynatma şeklinde Samsung uygulamaları da mevcut. Modelin Londra’daki etkinlikte boy göstermesi bekleniyor. Samsung, resmi tanıtımlardan önce herhangi bir modeli için internete kısıtlı bilgiler sızdırarak, satış stratejisi geliştirmiş durumda. Dev şirket, büyük ölçüde karlılığını arttırmayı başardı. İzlediği planlamanın uzmanlar tarafından yorumu ise ilginç. İnsanlarda çok daha üst düzey bir beklenti oluşmasını istemeyen şirket, kartlarını açık oynuyor.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.