Galaxy Note 4 Daha Da Hızlı Olacak

2

Yanlış duymadınız! Samsung Galaxy Note 4 modeli yenilenecek işlemcisi Snapdragon 810 sayesinde çok çok hızlı olacak. Samsung’un amiral gemisi telefonu bu işlemci sayesinde oldukça yükseltme alıyor. Şirket 2015 yılında geliştirilmiş modelin versiyonunuz yılın ikinci çeyreğinde çıkarılacağını belirtti.

Telefonda önceden kullanılan Qualcomm Snapdragon 805 yerine artık Qualcomm Snapdragon 810 işlemci gelecek ve çok hızlanacak. Snapdragon işlemciler için artık günümüzde güç motoru lakabı takılması tam yerinde isabet oluyor. Çünkü, bütün akıllı telefon modellerinde bu işlemciler kullanılıyor. Galaxy Note 4 serisi yeni işlemci ile çıkacak ilk telefon modeli olacak. İşin tuhaf yanıysa Samsung bu işlemciden hiçbir şekilde haberlerde konferanslarda bültenlerde haber vermedi bahsetmedi ancak buradaki raporlara göre telefona dahil edildiği görülüyor.

Bu modelimizde yeni çip phablete kablosuz 4K Video akışı yada bir konsolda yapmış olduğunuz tüm oyunları oynamayı mümkün kılabilecek yeterli bir performans yeteneği veriyor. Hatta güçlendirilmiş işlemcisi sayesinde isterseniz samsung galaxy note 4 modelini ev bilisayarı olarakta kullanabileceksiniz. Samsung’a göre bu model daha hızlı bir LTE teknolojisi hızına ulaşacak. Yeni işlemcisi telefona 4G LTE-A hızı veriyor ve bu normal bir LTE hızının neredeyse 4 katı olarak belirtilmiş. Bakalım yeni model hakkında yeni duyumlar aldığımızda daha ne gibi özellikler eklenecek.


Bunlarda ilginizi çekebilir
2 Yorum
  1. siyami özçelik

    para tuzağı ya bekleyelim fiyatları insin öyle alırız

  2. metin demir

    ya bunlara biz yetişemiyoruz valla hergün bişey çıkıyo

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.