SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Google inbox nedir ? Davetiyesi nasıl alınır ?

Sosyal Medya 15 Ocak, 21:14'de eklendi

Google Inbox konusunda bilgi almak isteyenler için bu konuyu ayrıntılı olarak açıklamak gerekirse; Google yeniden davetiye sistemi oluşturarak üye olmanızı sağlamaktadır. Gmail mantığı ile oluşturulmuştur ve davetiye göndererek üyeliğin sağlanmasını gerçekleştirmektedir.

Google Inbox, mobil cihazlarda kolaylıkla kullanılabilmek için oluşturulan bir programdır. Facebook ve Twitter aracılığı ile Google Inbox davetiyesi almanız mümkündür. Bu davetiyeler bazen gece 01:00 ile 02:00 saatleri arasında da kullanıcılar için dağıtılmaktadır. Google Inbox sayesinde mailleriniz daha düzenli olarak telefonunuza gelir ve kontrolünü daha iyi sağlamanızı kolaylaştırır. Google Inbox sayesinde alışveriş sitelerinden size gönderilen mailleri de takip edebilirsiniz.

Ayrıca Google Inbox seyahat özelliği ile de, seyahatlerinizi gerçekleştireceğiniz bilgilerin maillerinizden kolayca bulunmasını sağlayarak, her şeyin sizin kontrolünüzde olmasını sağlamaktadır. Böylece bu özellik sayesinde işleriniz kolaylaşacak ve aradığınız bilgileri rahatça bulabileceksiniz.

Google Inbox sizin için sanal ajanda özelliğini de sunmaktadır. Bu ajandaya sizin için önemli olan tüm bilgileri kaydederek randevularınızı oluşturmanızı sağlamaktadır. Önemli olan notlarınızı mail kutusunun üst kısmına taşımanızı ve böylelikle önemli hatırlatmaları görüp, unutmamanızı sağlamaktadır.

Google Inbox, kişiler için her şeyi düşünmüş ve işlerini kolaylaştırmak için gerekli olan tüm özellikleri oluşturmuştur. Özellikle alışveriş uygulaması ile sürekli alışveriş yapan ve maillerini kontrol edip onaylama yapması gereken kişiler için harika denebilecek bir uygulama oluşturmuştur. Uygulama sayesinde gelen mailleri hemen kontrol edip onaylayabilir ve alışverişe devam edebilirsiniz.

Seyahat özelliği de, çok fazla seyahat edenler için geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulama sayesinde seyahat saatinizi unutmayarak gerekli bilgilere kolayca ulaşabilir ve mail arama derdine son verebilirsiniz. Google Inbox, kişilerin işlerini kolaylaştırmak ve fayda sağlayabilmek için oluşturulmuş programlardan biridir.

Size gönderilen önemli mailleri anında görüp, kontrolünü sağlamanız için oluşturulmuş olan bir programdır. Son derece kullanışlı ve iyi özelliklere sahip olan bu program pek çok insan için gerekli olan özellikleri sunarak rahatlık sağlamaktadır. Böylece maillerinizi takip etmek sizin için artık çok kolay olmaktadır. Google Inbox için davet isteği alabilir ve size gönderilen davetiye sayesinde üyeliğinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Davetiyeye buradan ulaşabilirsiniz.

Google inbox nedir ? Davetiyesi nasıl alınır ?
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.