iPhone Ekranı Kilitliyken Gelen Çağrıları Reddetme

0

Dünya teknolojisine hızlı giriş yapan iPhone şimdi de 5S ile gövde gösterisi yapıyor. Diğer iPhone’lardan ayıran en büyük özelliği ekranın daha geçiş olması yine diğer modellerde olduğu gibi 16 ve 32 GB hafızalı modellerin kullanılmasıdır. Tabiiki yeni kullanıcılar için iPhone 5S için anlaşılmayan ya da bulunamayan özellikleri de mevcut. Peki, bunlar neler?

iPhone 5S kullanıcıları tarafından en sık sorulan sorulardan biri ekran kilitli iken gelen aramaları nasıl reddedebilirim? Bu sorunun en büyük nedeni ise iOS yazılımının yenilenmesinden sonra iPhone kullanıcıları ekran kilitli modda telefonunuzu kullanırken ekranda reddet bölümü gelmediği için iPhone kullanıcılarının en büyük şikayette bulundukları konunun başında gelen aramaları meşgule düşürememeleridir. iPhone telefonda meşgule alabilmeniz için telefonunuzun uyku modu dışında olması gerekiyor.

Günlük hayatta teknoloji bizi her alanda takip ettiği için toplantıda, sohbet esnasında, telefonu açamayacağımız en uygunsuz durumda aksine gelen aramalar çoğalır o anda telefonumuzun sesini kısmadıysak bir panik halinde gelen aramayı iptal etmek, meşgule almak için çabalarız. Telefonumuzun sesini kısmayı unutsak bile ekran uyku modunda olsa bile gelen aramaları meşgule atabileceğimizi, reddedebileceğimizçok basit bir yöntem var.

Peki, bunu nasıl yapmalıyız. Gelen aramayı reddetmek istiyorsak POWER tuşuna yani telefonumuzun açma-kapama tuşuna 2 kere arka arkaya basarak gelen aramaları reddedebilirsiniz. Bu işlemler için daha detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.