Galaxy S7 Tanıtıldı, İşte Özellikler!

0

Samsung Galaxy S7; MWC 2016 sırasında tanıtıldı. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve beklentileri oldukça taşıyan özelliklere sahip olan Samsung cephesi, bu konuda oldukça başarılı işler yapmışa benziyor; zira yapılan yenilikler, ekran boyutunda ve ekran çözünürlüğünde değişimler, kamera, kameraya eklenen özellikler, batarya, güç modu derken; Samsung bu yıl da gönlümüzde taht kuracak gibi.

5.1 İnç Ekran

Klasik olarak 5.1 inç ile gelen Samsung Galaxy S7; Android kullanıcılarının ekran isteklerini yeterince tatmin edecek gibi. Corning Gorilla Glass 5 desteğiyle korunan camı, Samsung Galaxy S7’nin hemen hemen hiçbir darbe ile tabiri caiz ise ölmeyeceği bir telefon olacak.

Android 6.0

Android 6.0 sürümü ile gelecek telefonda, bataryada iyileştirmeler, optimizasyonlar ve Google’ın en iyi sürümü olan Android 6.0 harikalar yaratacak gibi duruyor. Zira Samsung, uzun süredir batarya sorunları ile boğuşuyor ve bunlara bir çözüm bulmak, Android 6.0 ile mümkün olacak gibi.

Exynos 8890

Exynos 8890 yonga seti ve 4 GB RAM ile gelen Samsung Galaxy S7; akıllı cihazınızı bu yonga setleri ile tabiri caiz ise uçuracak. Zira, yapılan iyileştirmeler ve çalışmalar ışığında genelde Exynos 6xx serisi kullanan Samsung, telefonlarında 8890’ı nadir kullanıyor; kullandığında ise, genelde telefonlar uçuyor.

3.000 mAh Batarya

3.000 mAh Batarya, optimize edilmiş bir sistem ve Android 6.0 sürümü ile; tüm eski modellerinin defterini dürecek olan Samsung Galaxy S7, modelinde ayrıca güç tasarrufu ve süper güç tasarrufu modunu da bulunduruyor. Bu sayede, pek ihtiyacınız olmasa da güç tasarruflarında bulunabilecek ve telefonunuzu 3.000 mAh batarya ile oldukça iyi koruyabileceksiniz.

VULKAN API

Vulkan api, Samsung’un geliştirdiği bir oyun yönetim sistemi ve oyununuzu oynadığınızda telefonun performansını en üst düzeye çıkarmayı sağlayan bir servis. Bu servis sayesinde, oyun oynarken donma, ısınma gibi sorunlarla karşılaşmayacak, ayrıca oldukça güzel bir şekilde yüksek performans ve işlemci hızı ümraniye elit escort gerektiren oyunları optimize edilmiş şekilde oynayabileceksiniz.

12 Megapiksel Arka, 8 Megapiksel Ön Kamera

Ön kamerası, her zamanki kalitede olan Samsung’un en merak edilen kamerası arka taraf zira; dual kamera, yani ikili kamera sistemi kullanacak olan Samsung Galaxy S7, bu konuda özelleştirmeler ve yenilikler yaparak sizlere en iyi fotoğrafları çekmeniz için adanmış bir kamera sistemi.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.