Galaxy S7 Türkiye Fiyatı Açıklandı

0

Sonunda, beklenen gün geldi. Samsung Galaxy S7’nin Türkiye şartlarındaki fiyatı açıklandı ve hemen hemen tüm kullanıcılarını şaşırttı. Zira, böyle bir fiyatı kimseler beklemiyordu. S6 ve S5 modellerindeki fiyat politikasına nazaran daha şaşırtıcı bir fiyat politikası izleyen Samsung; hem Türkiye’de daha fazla kullanıcıyı hanesine yazdırmak hem de S7 modelinde Türkiye çapında bir sükse yaratmak istiyor gibi. Gerçi, dünya lansmanında fiyatlara baktığımızda; dünya çerçevesinde bir sükse yaratmak istediği de söylenebilir. Su geçirmezliği, yüksek bataryası, uzun ömürlü çelik yapısı ve benzeri nitelikleri ile adından çok fazla söz ettirecek Samsung Galaxy S7 Türkiye’de Ne kadar olacak?

MWC 16 kapsamında, pek çok marka yeni telefonlarını, yeni amiral gemilerini tanıttı. Bunlara katılmayan tek marka Apple ve Android tarafında HTC idi; ancak onlar da yakın zamanda yüksek ihtimalle yeni konferanslarda kendi modellerini tanıtacaklardır. MWC 2016 kapsamında drone çekimleri tanıtılan Samsung S7 ve S7 Edge modelleri; S6’ya oldukça benzeyen tasarım hatlarına sahip; hatta Samsung, tasarım politikasından hiç mi hiç ödün vermemiş denebilir. Yerel depolama alanı 64 GB’a kadar çıkarılabilen Samsung Galaxy S7’nin açıklanan fiyatı ise; 699 dolar. Elbette, MWC açıklamasından ve fiyat kurumsal tanıtım filmi yayınlamasından sonra tüm gözlerin Türkiye cephesine çevrilmesi ilginç bir durum değil zira her yıl verilen vergiler ışığında maalesef telefon fiyatları dudakları uçuklatan türden.

galaxy-s7-edge-inceleme

Galaxy S7 Türkiye Fiyat Ne Kadar?

Galaxy S7’nin Türkiye fiyatında; Apple’a nazaran bir düşüş olması bekleniyor. Türkiye pazarında makul bir seviyede fiyatlarını bırakmak isteyen Samsung, Apple’ın ucuzluk yönünden bir adım önünde olmayı hemen her zaman tercih etmiştir. Bu sebepten Samsung Galaxy S7’nin Türkiye fiyatı 2699 TL, S7 Edge modelinin fiyatı ise, 3299 TL olacak. Yerel depolama maltepe elit escort alanı 32 GB olan telefonların depolama drone çekimi alanları arttıkça fiyatlarının da biraz artacağını belirtmekte yarar var.

Neredeyse Galaxy S6 ile aynı fiyata sahip olan Samsung Galaxy S7, bakalım bu yıl pazarını telefon konusunda zirveye ulaştırabilen marka olabilecek mi, yoksa diğer amiral gemileri, bu modellerin bir tık önünde mi olacak?


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.