General Mobile 5 Plus Ne Zaman Çıkacak?

0

Akıllı telefonların her geçen gün giderek arttığı günümüzde bir çok firma kıyasıya bir rekabet içerisine giriyor. Özellikle General Mobile bu konuda son derece farklı bir tasarım ve amiral gemisi olacak General Mobile 5 S en çok merak edilen telefonların başında geliyor.

General Mobile’ın piyasaları ilk çıktığı zamanlarda kullandığı malzemeler çok kalite ve oldukça sağlamdı. General Mobile bu hamlesi ile çıkardığı telefonların fiyatlarını düşük tutarak bir kullanıcnın dikkatini çekme başarısını göstermişti. Ancak General Mobile artık son derece adından sıkça söz ettirecek bir telefon olan General Mobile 5 S ‘i çıkartmaya karar verdi.

Türk markası olan General Mobile 5S Plus tanıtımı yapıldı.Kamera konusunda bir çığır açan General Mobile bu tasarımda özellikle ön kamera konusunda bir fark yaratarak ön kamera kısmını

Birçok kullanıcı tarafından merakla beklenen bu General Mobile 5 S’in en yakın zaman tarihinden raflarda yerini alması bekleniyor. Megapiksel olarak ayarladı. Ön kameranın bu denli yüksek tutulması ve led flaş ışığının konulması General Mobile 5 Plus’ın merakla beklenmesine neden oldu. Selfie kamerasının bu denli yüksek çözünürlüğe sahip olması bu konuda kullanıcıları mutlu edecek gibi gözüküyor. General Mobile 5 Plus modeli fiyat olarak ise oldukça düşük bir fiyat ile kullanıcılar sunulacak. General Mobile 4 G’nin Google tarafından en beğenilen model olması General Mobile 5 Plus’ın nasıl bir yorum alacağı merak konusu olmaya başladı.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.