Casper Nirvana One A 250

0

Casper’in son teknoloji kullanarak piyasaya sürdüğü harika bir alet. Özellikle Casper Nirvana One A 250’nın özellikleri bakımından oldukça kaliteli bir bilgisayar olarak kullanıcılarını bekliyor.

Casper Nirvana One A 250’nın özellikleri. 21.5 inçlik bir ekrana sahip , İ5 işlemci mevcut. 8 GB RAM , 500 GB Harddisk mevcuttur.

Harika bir bilgisayar olan Casper Nirvana One A 250 tasarım olarak oldukça başarılı tasarlanmış bir bilgisayar. Ve öne arkaya yatırılabilir bir özelliği var. Ayrıca fark yaratmak için ön kamerası monitörün alt kısmında kullanılmıştır. Bu konuda açı olarak herhangi bir sorun yaratmayacak şekilde tasarlanan kamera kullanım açısında oldukça başarılı ve fark yaratıyor. Çıkışları 4 adet USB , 1 ethernet , kulaklık ve adaptör için power girişi mevcuttur. Cihaz aynı zamanda 5 Ghz hıza mevcuttur .

2300 TL civarında değişen bir fiyat etiketi mevcuttur. Fiyatın fanı oldukça başarılıdır. Fanı en üst kaliteli kullanılmıştır ve ısınma yok denecek kadar azdır. Casper Nirvana One A 250 kutusundan çıkar çıkmaz Windows 8 özelliği ile karşınıza geliyor. Ancak kısa bir güncelleme yaparak Casper Nirvana One A 250 bilgisayarımızı Windows 10’a yükseltebiliyoruz. Son olarak cihaz 5 Kg ağırlığında sayılmaktadır. Masa üstü özelliğinde olduğu için 5 kg çok fazla ağır bir masa üstü değildir.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.