Casper VIA M1 İncelemesi

0

Casper’in uzun zamandır piyasaya sürmeye hazırlandığı en önemli telefonların başında gelen Casper VIA M1’i sizler için tüm detayları ile inceledik. Özellikle akıllı telefonların gün geçtikçe artan özellikleri karşısında Casper’in hamleleri merak konusu olmaya başladı. Casper VIA M1 ile Amiral gemisi tarzında bir telefon ortaya çıkartmaya çalıştı.

Casper VIA M1’de 8 çekirdekli bir işlemcisi var , 5.2inc boyutlarında bir ekrana sahip , 13 mega piksel öne kamerası bulunuyor. Full HD ekran çözünürlüğüne sahip . Kutu tasarımı olarak muazam bir tasarım mevcuttur. Arkasında telefonunuz kılıfı ile birlikte gelmektedir. Aldığınız Casper VIA M1’in kutunsun içerisinden kulaklığı , şarj aleti ve bir usb kablosu çıkmaktadır. Casper VIA M1’,in kutusunun içinden çıkan kablosunun boyu ise oldukça standart bir kablo boyutuna sahip bulunuyor.

Casper VIA M1 piyasaları alt üst edecek bu modeli ile birlikte oldukça uygun bir fiyat ile kullanıcılara sunuldu. Bu konu hakkında bir çok firma Casper VIA M1’i eleştirse de Casper’in yaptığı bu hamle tam bir kullanıcı dostu olarak yorumlandı. Casper VIA M1’in fiyatı ise 900 Tl civarında. Ön kamerasının olduğu yerde flaşının olması ise telefona ayrı bir hava katıyor. Casper VIA M1 , Casper’in 25. Yılına özel tasarladığı bir telefon olduğu için oldukça kullanılır ve fiyat olarak oldukça uygundur.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.