Gotham ve Lucifer Bu Haftada Çok Hareketli

0

gotham-posterPopülaritesi son zamanlarda oldukça düşse de; Supergirl’ün hala çok büyük hayranları mevcut ve CW bu yapıtı yayınlamaya kaldığı yerden devam ediyor. Aksiyon, dram ve macera konulu yabancı dizileri seviyor ve izlemeye doyamıyorsanız; sizi Superman’in ilginç kuzeniyle tanıştıralım. Supergirl 2. Sezon 10. Bölüm ile devam eden yapımın üçüncü sezon onayı almasına şimdiden kesin gözüyle bakılırken dizinin başrol oyuncusu Melissa Benoist de şüphesiz rolünün hakkını sonuna dek veriyor. Dizinin yapımcı ve senarist kadrosunda Greg Berlanti’nin bulunduğunu da belirtelim.

Fox’un yapımcılığını üstlendiği Gotham ise; popülaritesi Supergirl’ün aksine son dönemde artan dizilerden bir tanesi ve Gotham 3. Sezon 14. Bölüm ile yayın hayatını sürdürüyor. IMDB üzerinde hayli yüksek bir puan olan 8,0 ile yoluna devam eden Gotham’ın Bruno Heller’ın hikayesine odaklandığı ve bunun üzerinden devam ettiği biliniyor. James Gordon’un Batman olmadan önceki yaşamı ve kötü adamlarla nasıl başa çıktığını siz de merak ediyorsanız, Gotham gerilim dolu, oldukça güzel bir yabancı dizi önerisi.

Son olarak, yukarıdaki iki dizinin harmanlanması olan Lucifer’a değinecek olursak; günümüzde hem fantastik hem polisiye temalı dizilerin çok az olduğu görülebiliyor ve Lucifer 2. Sezon 13. Bölüm içerisinde de bu iki temayı harika bir biçimde işlemeye devam ediyor. Öte dünyadan gelen bir melek Lucifer’ın başından geçen her şey ve çözülemeyen, esrarengiz olaylar; dizi720p.net içerisinde yüksek kalitede izlenebilir!


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.