Supernatural ve Suits’te Bu Hafta Yaşanacaklar

0

supernatural posterThe Vampire Diaries yahut bilinen ismiyle Vampir Günlükleri, 8. Sezonunda da tüm heyecanıyla yayın hayatına devam ediyor. Kendi içerisinde yan bir kurgu dahi oluşturan ve Originals adıyla yayınlayan dizide; yeni sezonda da iki vampir kardeşin maceralarını konu edinecek ve onlara destek olan bir cadı da mevcut. IMDB üzerindeki puanı 7,8 olan The Vampire Diaries 8. Sezon 11. Bölüm ile Dizi720P’de şimdi izlenebilir!

Dönemin bir diğer efsanesi, Sam ve Dean’in hikayesini oluşturan Supernatural ise yabancı dizilerin en köklüsü ve en uzun devam edeni olma yolunda ilerliyor. Son olarak Supernatural 12. Sezon 10. Bölüm ile gördüğümüz dizide; Castiel eski sezonlara nazaran çok daha aktif bir rol alırken, bu kez Sam ve Dean her şeyin ortasında tutsak olarak kalıyorlar. Bakalım, ilerleyen bölümlerde karşımıza neler çıkacak. Supernatural 12. Sezon 10. Bölüm, hemen dizi720P’de yüksek kaliteyle izlenebilir!

Sizin için son önerimiz ise elbette yukarıdaki fantastik dizilerden biraz daha farklı olacak ve gerçek yaşamdan kesitler sunacak. Eğlenceli ve gerilim dolu avukatların hayatına girmek ister misiniz? O halde sizi Suits 6. Sezon 12. Bölüm ile buluşturalım. Sürekli isim değiştiren Pearson Specter’da bu kez neler oluyor ve Harvey – Mike ikilisi, bu kez hangi davaları zaferle sonuçlandırıyor?

Siz de, bu yabancı dizileri hemen dizi720p.net üzerinden kesintisiz olarak, yüksek kalitede izleyebilirsiniz.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.