SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Huawei Ascend Mate Batarya Testi

Mobil 7 Ocak, 12:43'de eklendi

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Huawei Ascent Mate modelinin batarya testini yapacağız. Kıyaslamalar sonunda bakalım nasıl sonuçlar ortaya çıkacak birlikte görelim. Şimdi telefonumuzu tanıyacak olursak eğer 4050mAG Li-Ion bataryası ile karşımıza çıkan model testlerde başarısız lmadı. Tabi bu bataya ile ondan güzel sonuçlar bekleniyordu. Modelimiz dört çekirdekli 1.5 GHz Cortex A9 işlemcisine sahiotir ve 16 çekirdekli grafik işlemcisi ile satışa sunulan modelimizde 6.1 inçlik ekranı bulunduğu için kendisi enerjiye aç bir model olarak söyleyebiliriz.

Her modelde olduğu gibi ilk testimiz 3G konuşma süresi oluyor. Büyük pili olması ve ekranın test süresince kapalı tutulması sayesinde Ascend Mate, RAZR MAXX modeline sahip motorolayı geçmeyi başardı ve 25 saatin üzerinde etkili bir konuşma testi göstererek 1. sıraya yerleşti. Bunu hakettiğini düşünüyorum şahsen.

ascend mate konuşma süresi

ascend mate konuşma süresi

Ascend Mate ekranının genişliğinden dolayı web tarayıcısı testinde yüksek performans beklenmesede akıllı telefonumuz oldukça iyi bir sonuç elde ediyor. Modelimiz listede tepelerde yer alamasada 8 saat 17 dakikalık test sonucu ile web tasarama testinde samsungun galaxy mega 6.3 modeli ile eşleşiyor.

ascend mate web tarama

ascend mate web tarama

Sırada video oynatma testimiz var. Modelimiz başka etkileyici sonucuda burada çıkarıyor. Phablet etkileyici performans skoru tam 12 saat 18 dakika ile birden fazla modelin önüne geçerek üst sıralara yaklaşıyor.

ascend mate video oynatma

ascend mate video oynatma

Ascend Mate modelimiz tanıtımlarında sunulduğu üzere devasa boyutlardaki bataryası ile sizleri kesinlikle yarı yolda bırakmayacak bir model olduğunu kanıtlıyor. Batarya testinden 81 saatlik dayanıklılık süresi ile çıkmayı başarıyor. Bu test sonuçları Türkiye şartlarında değişim gösterebili bunun bilgisinide aktaralım.

Huawei Ascend Mate Batarya Testi
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Galaxy A9 Sızdı

Galaxy A9 Sızdı

0
0
7 Mart, 18:02
Samsung Galaxy S7 Sahnede!

Samsung Galaxy S7 Sahnede!

0
0
24 Şubat, 09:52
TT175 Format Atma

TT175 Format Atma

0
0
30 Ocak, 13:48
LG G3 Batarya Testi

LG G3 Batarya Testi

0
0
7 Ocak, 12:14