SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

İlkyardım Eğitimi Akademi Akad

Teknoloji 9 Nisan, 20:46'de eklendi

Ülkemizde son yıllarda artan iş kazalarının sonucunda alınan birçok iş güvenliği önlemleri malesef iş kazalarını önlemekte yetersiz kalıyor. Üstelik iş kazaları sonucunda yaralılara yardım aşamasında da diğer çalışanlar tarafından birçok bilinçsizce müdahale söz konusudur. Yanlış müdahale sonucunda da birçok insanımız hayatını kaybetmekle karşı karşıya kalmaktadırlar.

O kadar gündeme gelmesine rağmen ve onca yasaya rağmen malesef durum hep aynı. Bu durumu en azından kaza sonrasında müdahale aşamasında daha kötü olmaması için firma çalışanlarına özel ilkyardım eğitimi verilmelidir. İlk yardım eğitimi düzenli aralıklarla tüm personele verilmelidir. Acı tecrübeler yaşadıktan sonra bu eğitimin gündeme gelmesi birşey ifade etmez.

İzmir’de ilk yardım eğitimi hizmeti veren Akademi Akad Özel Eğitim Merkezi bu işi layıkıyla yapan birkaç firmadan biridir. Hatta Ege Bölgesinin en büyük firmaları ilkyardım eğitimi konusunda Akademi Akad’a güvenmektedirler. İlkyarıdm eğitimi dışında İzmir’de yangın eğitimleri, İş ve işçi güvenliği, yüksekte çalışma eğitimleri de vermektedir.

Ayrıca yenilenen web sitesiyle de mobil dünyaya ayak uyduran özel eğitim firması özellikle müşterilerine her türlü sosyal ve dijital ortamdan ulaşmaya özellikle gayret etmektedir.

Bunların dışında ilkyardım eğitici eğitimi de veren Akademi Akad 5 günlük eğitim sonunda kursiyerlerine Sağlık Bakanlığı onaylı sertifika vermektedir. Bu sertifika ile bazı özel eğitim merkezlerinde ilk yardım eğitimi verebilmektedir kursiyerler. Detaylar için www.akademiakad.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlkyardım Eğitimi Akademi Akad
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.