İlkyardım Eğitimi Akademi Akad

0

Ülkemizde son yıllarda artan iş kazalarının sonucunda alınan birçok iş güvenliği önlemleri malesef iş kazalarını önlemekte yetersiz kalıyor. Üstelik iş kazaları sonucunda yaralılara yardım aşamasında da diğer çalışanlar tarafından birçok bilinçsizce müdahale söz konusudur. Yanlış müdahale sonucunda da birçok insanımız hayatını kaybetmekle karşı karşıya kalmaktadırlar.

O kadar gündeme gelmesine rağmen ve onca yasaya rağmen malesef durum hep aynı. Bu durumu en azından kaza sonrasında müdahale aşamasında daha kötü olmaması için firma çalışanlarına özel verilmelidir. İlk yardım eğitimi düzenli aralıklarla tüm personele verilmelidir. Acı tecrübeler yaşadıktan sonra bu eğitimin gündeme gelmesi birşey ifade etmez.

İzmir’de hizmeti veren Akademi Akad Özel Eğitim Merkezi bu işi layıkıyla yapan birkaç firmadan biridir. Hatta Ege Bölgesinin en büyük firmaları ilkyardım eğitimi konusunda Akademi Akad’a güvenmektedirler. İlkyarıdm eğitimi dışında İzmir’de yangın eğitimleri, İş ve işçi güvenliği, yüksekte çalışma eğitimleri de vermektedir.

Ayrıca yenilenen web sitesiyle de mobil dünyaya ayak uyduran özel eğitim firması özellikle müşterilerine her türlü sosyal ve dijital ortamdan ulaşmaya özellikle gayret etmektedir.

Bunların dışında de veren Akademi Akad 5 günlük eğitim sonunda kursiyerlerine Sağlık Bakanlığı onaylı sertifika vermektedir. Bu sertifika ile bazı özel eğitim merkezlerinde ilk yardım eğitimi verebilmektedir kursiyerler. Detaylar için www.akademiakad.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.