Sıkı Takipçisi Olacağınız Bir Teknoloji Blogu

2

Sitemizde wordpress dersleri ve makaleleri dışında teknoloji haberlerini de sıkılmadan okuyacaksınız. Televizyon, telefon, bilgisayar işlemcileri, ekran kartları ve teknolojiye dair ne varsa bulanca.com’da bulacaksınız. Sitemiz, Türkiye’nin en çok sevilen teknoloji blogu olmak için elinden geleni yapıyor. Amacımız en çok okunan ilk 10 teknoloji blogu içine girmektir. Çünkü teknoloji önemli bir ihtiyaç dünyada her gün binlerce yeni patent alınıyor. İnsanlar her gün yüzlerce yeni şey icat ediyor. Ve teknoloji sürekli hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Teknolojiyi yakından takip etmek artık neredeyse imkansız hale geldi. Ancak biz elimizden geldiğince teknoloji konusunda sizleri aydınlatmaya devam edeceğiz. Teknolojik gelişmelerin bu kadar hızlı olmasının temel nedeni de insanların tüketime olan meyillerinin son yılarda iyice artmış olmasıdır. Bizi takip edin teknolojisiz kalmayın.

BLOG TUTMA

Web dünyasının gelişmesiyle birlikte artık hemen herkes kendine ait bir blog açar oldu. Tabi kaliteli blog açmak zorlaştı, çünkü rekabet arttığı için insan neler yapacağını şaşırıyor. Bloglar çok farklı kategorilerde karşımıza çıkıyor. Örneğin teknoloji blogu çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Blog açmadan önce bilmeniz gereken bazı şeyler olabilir.

Açacağınız blog hangi sektörde olmalı, açtığınız siteden para kazanabilirmisiniz, nerede barındırabilirim, tasarım olarak ne kullanmalıyım gibi sorularınız olabilir. Bu alanda wordpress sizlerin imdadına yetişen çok amaçlı bir cms yazılımıdır. Bunları tam anlamıyla öğrenmek için aşama aşama wordpress dersleri kategorisini takip etmelisiniz. Site tasarlamak çok zor olmasada yapacağınız işlem kesinlikle kullanıcı bazında çok iyi olmalıdır. Hepsini tekseferde öğrenemesenizde aşama aşama yol katedip çok güzel wordpress altyapısından oluşan güzel bloglar yapabilirsiniz.

Blog tasarlamak kolay olsada içeriği hazırlamak gerçekten zordur. Çünkü sizler sitenizde kullanıcıya aradığını vermelisiniz. O yüzden içeriğide tasarım kadar çok ön planda tutmanızda fayda vardır. Sitenize kullanıcı çekmek için güzel makaleler girip belirli paylaşımları yaparak odak noktası haline gelmelisiniz.

Web sitesini ziyaret edin: http://www.bulanca.com


Bunlarda ilginizi çekebilir
2 Yorum
  1. Toplist

    Güzel bir blog. Vakit buldukça takip etmeye çalışıyorum.

  2. Oyun Oyna

    Güzel bir bloğa benziyor.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.