iPad Pro Ekran Koruyucu

0

Apple ın en son çıkardığı ve “ince hafif efsanevi” sloganıyla Türkiye de de satışa sunduğu iPad Pro yüksek donanımsal özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 12.9 inç ekranıyla şimdiye kadar Apple ın ürettiği en büyük tablet ekranına sahiptir. Eski iPad modellerine göre daha fazla işlemciye sahip olan iPad Proların bir diğer farkı ise “Multi Touch” özelliğidir.
Ayrıca 6,9 mm inceliği ve 713 gram ağırlığı bize iPad Pro nun ne kadar zarif bir ürün olduğunu anlatıyor. Bu zarif ve geniş ekrana sahip tableti korumanın en doğru yolu ise doğru kılıf ve ekran koruyucu tercihlerinde bulunmaktır. Ekran koruyucu film de tabiki tercihimiz Buff olmalıdır.

Şuan Türkiye nin ve Dünyanın önde gelen ekran koruyucu markası iPad pro ekran koruyucu filmleri satışa sundu. Darbelere ve çiziklere karşı etkin koruma sağlayan film
2015 yılında Türkiye de en çok tercih edilen ve güvenilen ekran koruyucu markası oldu. iPad Pro  kılıf tercihlerinizde ise Verus kılıflarının mükemmel deri modeli kaliteyi hissetmenizi sağlıyor.
Güney Kore markası olan Verus, iPad Pro için ürettiği deri kılıf modelini Türkiye de satışa sundu. Kılıf iPad Pro nuzu korurken yüksek kaliteyi tek dokunuşla hissetemenizi
sağlayan ve güven veren bir tasarıma sahiptir. Verus kılıflarını Türkiye distribütörü veruscase.com.tr üzerinde satın alabilirsiniz. Böylece bu mükemmel cihazı kaliteli ve şık bir tarzda korumuş olursunuz.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.