SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

İphone 6 App Store Silindi

iPhone, Nasıl Yapılır 11 Ocak, 10:53'de eklendi

Dün gelen bir mailde Zeki bey bana iPhone 6 aldığını ama app store olmadığını yani uygulama indirme bölümünün olmadığını hiçbişey indiremediğini belirtmiş. Sonrasında yazılım atılmış ve yedekler tekrar yükleniyor ama yine kayboluyor. Sıfırlama işlemi yapıldığında geri geliyor, yedekleme işleminde siliniyor. Bunu nasıl düzeltebilirim diye sormuş. Bunu yaşayan 1 2 arkadaşımız daha olduğu için bende araştırdım ve çözümü sizler için yazıyorum.

Bu işlemleri yağtığınızda ilk olarak sıfırlama işlemi yapıyorsanız yedekleri itunes ile ger iyüklememelisiniz. Eski yedeklerle değil yeni yazılım yüklemeniz gerekmektedir. Daha sonrasında gerekli bilgileri yüklediğinizde daha verimli olacaktır. Peki kafanızda şimdi oluşan soru yedekleri nasıl yükleriz. Bu işlemi yapmak için itools programını kullanmanız gerekiyor. Bu program sayesinde rehber ile birlikte resimlerinizin yedeklerini alıp daha sonra sıfırlama işlemi yaptığınız telefonunuza bilgileri geri yükleyin. App Store yerine gelecek ve sıkıntı yaşamazsınız.

Diğer bir yöntemde Ayarlar bölümüne gelip sınırlamalar sekmesine gidin. Buradna istediğiniz uygulamaları kapatabilirsiniz. Siz yedeğini yüklediğiniz zaman ayarlarda yüklenmiş oluyor, bu yüzden sıkıntı yaşıyorsunuz. Anlatmış olduğum bilgiler yabancı bir iphone forumundan alıntıdır, mümkün oldukça çevirip derlemeye çalıştım genel olarak herkes bu sorunu yaşamış ama bu yöntemle düzeltilmiş. Umarım sizlerde sorununuzu çözersiniz.

İphone 6 App Store Silindi
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.