iPhone 7’de Olması Beklenen Özellikler

0

Apple firmasının son Amiral gemisi olması beklenen iPhone 7 çok yakın bir tarihte sizler ile buluşacak. Özellikle son zamanlarda çıkarttığı 6 modelleri ve devamında gelen serisi ile kullanıcıları oldukça şaşırtan Apple’ın bundan sonra nasıl bir geliştirici özellikle kullanacağı merak konusu olmaya başladı. iPhone 7’nin aslında özelliklerinden çok ne zaman çıkacağı merak konusu. Bu konda 2016’nın ortalarında çıkması gelen dedikodular arasında yer alıyor. Peki iPhone 7’nin ne gibi bir özellikleri olacak işe sizler için bu dedikoduları inceleyeceğiz .

iPhone 7’de bizleri ne gibi bir özellikler bekliyor ?

En önemli değişikliği kasa konusunda yapması beklenen Apple’ın bu iPhone 7 serisinde kasasını değiştirmesi bekleniyor. Özellikle ana serilerde kasa değiştiren Apple bu sefer’de uzun zamandır piyasada dolanan çerçevesiz kasayı kullanacağa benziyor. iPhone 7 ile gelen ilk söylentinin kulaklık girişinin olmayacağı yönde. Bu tasarım hakkında önemli açıklamalarda bulunan iPhone 7’nin kulaklık girişini şarj yerinden vermesi bekleniyor. iPhone 7 bu yeniliğine gitmesinin nedeni suya dayanaklı bir telefon üretmek için kolları sıvaması olarak göze çarpıyor. Oldukça ince olması belenen iPhone 7’nun ekranında Safir ekran kullanacak.

Bir diğer özellik ise şarj etme konusunda . iPhone 7’de telefonunuzu 5 dakikada yüzde 50 seviyelerinde şarj etmek mümkün olacak gibi duruyor. Tasarımında 4inçlik bir ekran tasarımı bekleniyor. iPhone 7 daha da büyük olacak.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.