Nisan Ayında Çıkan Güncel Diziler

0

prison_break_s5Hız kesmeden her hafta popüler dizilerden yeni bölümler gelmeye başlıyor. The Flash Türkçe Dublaj olarak sitemizde yerini almıştı, yeni bölümler geleye devam ederken 2. sezonunda son bölümleri yaklaşıyor. Tabi bunlar her geçen gün yenisi ekleniyor, 1 haftadır bekleyenler için prison break 5. sezon 3. bölüm yarın sabah yayınlanmış olacak.

Her geçen gün dublaj diziler kervanına bir yenisini ekliyoruz. Geçen haftalarda yayınlanan the last ship olduça popüler bir kitle edinmişti. Dizinin altyazılı olarak 3 sezonu yaynlandı ama dublaj olarak daha 3 bölüm ancak çıkabildi.

Diğer bir popüler dizimizde mad men türkçe dublaj olarak 7 sezon birden netflix tarafından yayınlandı. Bu dizimizde bir zamanların efsane dizileri arasında yerini almıştı ve halada gerçekten popülerliğini koruyor. Dublaj dizilerin hazırlanış süreleri uzuno lduğu için ve uğraşlı biraz geç gelebiliyor ama mecburen sabretmek zorundasınız arkadaşlar, sitelere gelen iletişim mesajları doğrultusunda mümkün oldukça ceva pvermeye çalışsakta dublajlar için yapımcılar asla tarih vermiyorlar bilginiz olsun.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.