SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge İncelemesi

Android, İncelemeler 8 Mart, 18:05'de eklendi

Samsung’un amiral gemisi olan telefonları sizler için kıyasladık. Özellikle Apple firması ile girdiği kıyasıya rekabet sonrası kullanıcılarını memnun etmek adına birçok üst düzey yenilik getiren Kore firması olan Samsung’un telefonlarının tüm detaylarını paylaşacağız.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile neler yaptığını ne gibi yenilikler getirdiğini ve kullanıcılarına ne gibi ayrıcalıklar sunduğuna bakalım.

İncelediğimiz Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge telefonlarında tasarım olarak çok büyük bir fark bulunmuyor. Fark ise ekranların kapalı ve açık olması konusunda. Allwas on özelliği var. Sağ tarafta güç butonları bulunuyor. Sim kart yuvası yerine herhangi bir şey bulunmuyor. Kamera çıkıntısı olarak S7’de neredeyse yok denecek kadar az olmuş şekilde. Sim kart yuvasının içinde Micro SD kart girişi bulunuyor. 32 ve 64 GB versiyonları olacaktır. Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge tasarımları neredeyse aynı özelliklerinin bulunması . Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge telefonlarının en büyük özelliği ise su geçirmez olması. Ekranları olarak 2K ekran mevcuttur. İşlemci konusunda Sinedrgaon 820 kullanılıyor telefonlarda. RAM miktarı ise 4 GB RAM’a sahipler. Kamera olarak ise Dünya’nın en iyi mobil kamerası F değeri 1.7’ye çekilmiş konumda bulunuyor. Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge kameraları son derece harika bir fark yaratmanıza neden oluyor.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge İncelemesi
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.