Türk Telekom Faturasız İnternet Paketleri

0

Türk telekom, geçiş yaptığı günden bu yana inanılmaz kampanyaları ile göz doldurmakta. Özellikle Avea, Ttnet ve Tivibu ile birleştikten sonra oldukça güzel kampanyalara imza atan Türk Telekom; bu kampanyaları önümüzdeki yıllarda da sürdürecek gibi görünüyor. Zira, fiber internet alanında Nisan 2016’dan itibaren yenilikler ve devrim yaratacak olan Türk Telekom aynı zamanda 4,5 G alanında da yenilik ve devrim yaratmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonların internet erişimlerinde hızlı ve seri bir iletişim ağı yaratmayı amaçlayan Türk Telekom’un; bu yenilikleri ile daha fazla kullanıcı ve daha fazla internet kullanıcısı yaratması da beklenen durumlardan bir tanesi. Ttnet, Tivibu ve Mobil Operatörleri birlikte kullananlar için de, özellikle güzel indirimler ve kampanyaların bu sene gelmesi beklenmekte.

Türk Telekom’un faturasız internet paketleri de; yine diğerlerine göre daha ucuz ve daha iyi paketler sunmakta. Diğer operatörlerin bu duruma rakip olması için ise oldukça fazla çalışması gerekiyor.

Haftalık 100 MB İnternet Paketi

Haftalık 100 MB’lık bir internet paketi hemen hemen kimseye yetmez ancak akıllı telefon kullanıcısı olmayan her birey için, haftalık 100 MB yeterli olabilir. Türk Telekom’dan 100 MB’lık bir internet paketi isterseniz, 5 TL’ye bunu yapabilmeniz de mümkün. HAFTA yazıp, 5555’e göndererek; haftalık 100 MB internete abone olabilirsiniz.

Günlük 1 GB İnternet Paketi

Türk Telekom’un süper kullanıcılar için sunduğu paketi olan Günlük 1 GB İnternet paketi, hemen hemen herkesin günümüzde tercihi zira özellikle akıllı telefon kullanıcıları için; uygun. Bu paketi alabilmek için ise; günlük 6 TL ödeyebilmeniz gerekmekte. GUN1 yazıp 5555’e göndermeniz yeterli.

Haftalık 1 GB İnternet Paketi

Türk Telekom’un yine akıllı telefon kullanıcıları için sunduğu haftalık 1 GB internet paketi için HAFTA1 yazıp, 5555’e gönderebilirsiniz. Akıllı telefon kullanıcıları için pek yetmeyecek ancak yine de elinizden geldiğince kullanabileceğiniz bu internet paketini; tasarruflu bir biçimde kullanmanız, en önemlisi.

Aylık 3 GB İnternet Paketi

Türk Telekom’un standart internet telefon kullanıcıları için sunduğu; aylık 3 GB internet paketini almak, işinize gelebilecek bir paket olabilir. Zira, 3 GB aylık olarak, tasarruflu kullanmanız halinde, oldukça yeterli olacaktır. Bu paketi almak için, 3G 1GB yazıp 5555’e göndermeniz gerekiyor.

 

 


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.