Türkçe Dublaj Yabancı Dizi Önerileri

0

arrow-bannerSürekli film izlemekten sıkılan ve artık yabancı dizi izleyeyimde arşivim genişlesin biraz kültürümüz olsun, ortamlarda konuşuluyor ben fransız kalıyorum diyorsanız işte size göre türkçe dublaj yabancı dizi izleme önerimiz olacak. Şimdi ilk etapta size iki tane dizi önerelim sonraki konularımızda yine popüler dizileri önermeye devam edeceğiz.

İlk dizimiz arrow türkçe dublaj izlemeniz için sitemizde tüm sezonları yerini aldı ve güncel olarak her hafta bölüm gününde gecesinde dublaj olarak hazır olacak. Bilmeyenler için sizlere hemen arrow dizi konusundan bahsedelim. Dizide kahramanımız olan Oliver Queen zengin şımarık bir züppeyken babasıyla birlikte bir gemi yolculuğuna çıkar. Bu yolculukta gemi alabora olur ve tüm mürettebat suya gömülür, babası ile oliver bir teknede kalır ama babası ölünce oliver tek başına yaşam mücadelesi vereceği adaya çıkar. Bu adada ilerleyen zamanlarda yalnız olmadığını farkedecektir. Tüm arama kurtarma çalışmalarına rağmen bulunamazlar ve bu adada 5 yıl geçirdikten sonra şehre geri dönen Oliver Arrow olacaktır ve şehri kötülerden kurtarmak için sürekli bir savaş verecektir.

Diğer dizimizden de kısaca bahsedecek olursak eğer, lucifer türkçe dublaj izlemeniz için efsane dizimiz karşınızda. Diziden bahsedecek olursak Lucifer yani şeytan cehennemde canı sıkılır ve eşyalrını toplayıp dünyaya tatile çıkar. Tatil içinde los angeles’ı seçer. Buraya yerleştikten sonra lux adını verdiği güzel bir gece kulübü açar işleride güzeldir. Ama herşeyin bir sonu vardır hesabı dünyada kalmaması gerektiğini bildirecek kardeşleri onu ziyarete gelir ve cehenneme dönmesi için elinden geleni yapacaklardır. Lucifer bir dedektifle tanışır ve kadın ilgisini çeker. Bu kadınla birlikte çalışmaya başlar ve insanların isteklerini onların zihnine girerek söyleterek davaları çözmelerinde yardımcı olacaktır.

Dublaj yabancı dizi konusunda daha konularımız ve önerilerimiz olacak bizleri takipte kalın.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.