Vikings 4. Sezon 18. Bölüm

0

vikingsposterHistory Channel’da 2014 yılında yayınlanmaya başlayan Vikings isimli dizinin yönetmenliğini ve senaristliğini Michael Hirst yapıyor. Savaşçı özellikleri ile tanıdığımız Viking’lerin hayatlarını anlatan yarı tarihi yarı kurgu dizide Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Gabriel Byrne yer alıyor.

Dizide İskandinav tarihinin en büyük isimlerinden biri olan İngiltere ve Fransa’ya başarılı seferler düzenleyen Ragnar Lodbrok’un maceralarına ve kahramanlık yolunda yaşadıklarına şahit olacaksınız. Bu hafta çıkan Vikings 4. Sezon 17. Bölüm izleyebilirsiniz.

Normal bir Viking savaşçısı olan Ragnar her zaman hayalinin peşinde koşan bir adamdır. Savaş Tanrısı Odin’i rüyalarında görür kendisini seçtiğini düşünür. Genç adamın hayali batıya açılmaktır ve bunu Reis’e açar. Reis boş hayaller peşinde koşmaması gerektiğini söyler. Ancak Ragnar hayallerinin peşinden gitmekte kararlıdır. Gemi yapımında usta olan Floki’den açık denizlere açılmasını sağlayacak bir gemi tasarlamasını ister. Kendisi de yanında götürebileceği adamları toplamaya başlar. Her şeyi tamamlayan Ragnar ve ekibi sefere çıkar. Reis bunu duyunca bir şey yapmaz çünkü ekibin geri dönmeyeceğini düşünmektedir. Vikings 4. Sezon 18. Bölüm önümüzdeki hafta yayınlanacak izleyebilirsiniz.

Vikings izle Karakterlerimiz:

Ragnar Lodbrok; hayalperest, dürüst, zeki, iyi bir savaşçı. Eşi ve çocuklarını bırakıp en büyük hayalini gerçekleştirmeye gider.

Lagerta Lodbrok; Ragnar’ın eşi, savaşçı ve güçlü bir kadın. Tüm Viking kadınları gibi savaşmasını ve ailesini korumasını biliyor.

Rollo; Ragnar’ın kardeşi. Tanrılar tarafından fark edilmeyi istemektedir.

Floki; Ragnar’ın en yakın arkadaşı. Gemi yapımından ve denizlerden anlamaktadır.

Bjorn Lodbrok; Ragnar’ın oğlu.


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.