İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

Türkiye’de bir ilk; Online Terzi

Woops Türk Telekomda!

Teknoloji 16 Mart 2016
4.958

Woops, gençler için bir Gencturkcell kadar iyi bir hizmet. Özellikle, yaptığı kampanyalar ile son zamanlarda oldukça ivme kazanan Woops; Okan Bayülgen ile reklamları artık eğlenceli ve kullanıcı kazanmış bir servis olarak göze çarpmakta. Türk Telekom geldikten sonra, Woops’un devam edip etmeyeceği, Woops servisinin kapanıp kapanmayacağı da konuşuluyordu. Ancak, geçtiğimiz günlerde yepyeni kampanyalar ile karşımıza çıkan Woops, kapanmadığını ve Türk Telekom ile devam edeceğinin haberciliğini de yapmış oldu. Pek çok kampanya ile, yoluna emin adımlarla devam edecek olan Woops’un, kullanıcılarda da özellikle önümüzdeki yıllarda ivme kazanması bekleniyor. Zira, nisan ayında 4.5 G ile yayına başlayacak olan Türk Telekom; yavaş yavaş tüm Türkiye’ye 4.5 G ağını vermeye hazırlanıyor. 4.5 G ile beraber çok fazla iletişim ağı ile, çok fazla hız ve tabiri caiz ise “jet gibi internet” kazanacak olan Türk Telekom; kısa zaman içerisinde; Woops üzerinde ilginç kampanyalara imza atacak.

Woops Süpersonik Kampanyası

1000 Dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet, hayatta herkesin isteyeceği bir şey. Özellikle günümüzde akıllı telefon kullanıcılarının oldukça ilgisini çekecek olan Woops’un süpersonik kampanyasına katılım için Avea iletişim hizmetlerine gitmek gerekiyor. Türk Telekom İletişim Hizmetlerinden direkt olarak abone olunabilecek bu tarifeden, yeni hat taşıyan insanlar; 12 fatura dönemi boyunca 25 TL’ye yararlanabilecekler. Ancak taahhüt yaptırmak da şart. Taahhütü olmayan üyeler için 12 fatura dönemi boyunca 40 TL masrafı mevcut.

Yeni hat alanlar için, oldukça pahalı bir paket olan Woops Süpersonik paketi, yeni hat alanlar için çok da önerilmeyen bir kampanya. Woops Süpersonik paketini yeni hat alarak aylık 50 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Yine aylık hizmetlere bir de vergi eklenince bu hizmet hemen hemen 59 TL’ye mâl oluyor. Taahhüt alanlar için, küçük de bir indirimi olan Woops Süpersonik paketi birkaç ay sonra tarafınıza bir mesaj ile gelebiliyor. Bu mesajı “evet” yazarak cevaplayarak, taahhüt sağlayabiliyor ve kolay bir şekilde daha ucuz bu servisten faydalanabiliyorsunuz.

Türk Telekom, bu ve bu gibi hizmetleri ile yakın zamanda hizmete alacağı 4.5 G ağı ile; hareket yaratacak gibi görünüyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
En Şık iPhone Kılıfları

En Şık iPhone Kılıfları

20 Mart 2016
5.248
Odin Nedir?

Odin Nedir?

15 Mart 2016
4.730
Galaxy S6 200 TL Olur mu ?

Galaxy S6 200 TL Olur mu ?

10 Mart 2016
3.073