2016’nın En İyi Marvel Filmleri

0

2016, Marvel filmleri ile dolup taşacak bir sinema yılı olarak şekil kazanacak gibi görünüyor. Zira, Marvel’in en efsane filmleri, bu yıl vizyonda olacak ve Marvel hayranları bu durumu uzun süredir bekliyor. Özellikle, süper kahramanların savaşı gibi pek çok trajediye de sahne olacak bu filmlerde; sadece dünya kurtarılmayacak, aynı zamanda yer de yerinden oynayacak gibi görünüyor. Bakalım, 2016’da vizyona girecek Marvel Filmleri, 2015 kadar iyi olabilecek mi Marvel açısından…

Deadpool

Anti Süper kahraman nedir? Dördüncü duvarı yıkıp geçmek nedir? Bu soruların hepsi, Deadpool’da şu sıralar cevaplanıyor aslında. Marvel’in 2016’ya girer girmez, ilk filmini Deadpool olarak sunduğunu hemen herkes biliyordur zira büyük bir gişe patlaması yarattığı malumunuz. Şu sıralar da vizyonda olan ve diğer süper kahramanlardan farklı olarak; oldukça espritüel, çılgın ve biraz da kötü bir karakter olan Deadpool’da kesinlikle aksiyon yanında, eğlenceyi de tadacaksınız. Hala vizyonda olan Marvel’in 2016 yılındaki ilk filmine, şu sıralar gitmemeniz için hiçbir sebep yok.

deadpol_mini

Captain America: Civil War

Kaptan Amerika, Sivil Savaş olarak Türkçe’ye çevrilen ve Marvel’in 2016’daki beklenen en güzel filmlerinden biri olan Civil War’da, yer yerinden oynayacak. Zira, bu filmde dünyayı kurtarmayı amaçlayan süper kahramanlar arasındaki anlaşmazlık; Kaptan Amerika ve Ironman önderliğinde iki gruba ayrılmalarını sağlayacak. Vizyona, 6 Mayıs 2016 tarihinde girecek olan ve tüm dünyada hemen hemen eş zamanlı seyredilecek olan bu filmde; Kaptan Amerika ve Ironman dışında, Black Widow, Spiderman, Hawkeye, Vision, Daredevil, Scarlet Witch gibi süper kahramanları da göreceğiz. Bir gruplaşma ve akabinde bir savaş göreceğimiz bu filmin, gişe hasılatında gelmiş geçmiş en büyük patlamayı yaratması bekleniyor zira son zamanlarda; Marvel filmlerine gelen ilgi ve alaka oldukça büyük ve bu seriyi kaçırmak istemeyen pek çok insan mevcut. Kilit bir film olan ve her Marvel filminden süper kahramanı toplayan Captain America: Civil War, Mayıs 2016’da kesinlikle gidilmesi gereken Marvel filmlerinden, bir diğeri.

captain_mini

X-Men: Apocalypse

Yine bir Marvel filmi olan ve süper kahramanlardan biraz da olsa ayrılan X-Men serisi; Apocalypse adlı filmi ile; Civil War’dan hemen sonra vizyona girecek bir diğer Marvel filmi. Güzel bir gişe beklenen filmde, X-Men ekibinin savaşlarından bir diğerini göreceğiz.

xmen_mini

 

 


Bunlarda ilginizi çekebilir
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.